УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
15 сентября, 18:10
2954
2
2954
15 сентября, 18:10
Лента новостей

У Федецького були варіанти з Бордо і Вердером

...
У Федецького були варіанти з Бордо і Вердером
Артем Федецкий, pobeda.od.ua

Батько Артема Федецького Андрій розповів Sport Arena про те, чому його син зупинив вибір саме на Дармштадті й не перейшов у Вердер чи Бордо.

Вчора стало відомо про те, що екс-захисник Дніпра став гравцем німецького Дармштадта. Про деталі трансферу свого сина в клуб Бундесліги нам розповів Андрій Степанович Федецький.

«Варіантів було багато, але що з тих варіантів? – каже Федецький-старший. — Вердер то мовчить, то дзвонить – виходить, то хоче, то не хоче. Скільки можна було чекати? Так само й Бордо. У них було два кандидати на це місце.

Артем же ж без агента фактично, мені дзвонили з Вердера, а він дав право говорити від його імені іншій людині. Щось в них не вийшло і все. Бордо також голову крутило, просили почекати два-три дні. У них були два кандидати на місце правого захисника – Артем і ще хтось. Син поставив питання ребром – або я завтра їду підписувати контракт, або їду в Німеччину.

Після чемпіонату Європи він трохи тренувався, але ж треба було знайти команду. Він керувався основним – отримати виклик у збірну. Це важливіше за умови, за гроші, за все. Трохи не вийшло на Євро … Хоча я б не сказав. Може, не вийшло в когось іншого, а не в Артема. Футбол – це колективна гра. Він зробив у Франції все можливе й віддав на полі всі сили.

Чому саме Дармштадт? Хіба це поганий варіант? Команда грає у Бундеслізі, минулий сезон завершила на 14 місці, на одну сходинку нижче, ніж той же Вердер. Тим більше, перед останнім туром Дармштадт забезпечив собі місце у вищій лізі, а Вердер – ні.

Артем хоче проявити себе в Бундеслізі – він там буде на очах всієї Європи. Далі буде видно: чи залишиться в Дармштадті, чи підпише контракт з іншою європейською командою, чи повернеться в Україну. Йому головне – мати постійну ігрову практику й бути викликаним у збірну України. Артем не дивився на якісь вигідні для нього контракти. Гроші для нього не були основним.

Наскільки розрахований контракт? На один рік. Артем не наполягав на якихось «багатих» контрактах, а хотів підписати угоду лише на один рік. Він навпаки хотів грати в слабшій команді, адже там можна яскравіше себе проявити. Сьогодні Артем вже вилетів до Австрії, де Дармштадт проходить передсезонні збори. До понеділка вони будуть там».

Нагадаємо, що Федецький цього літа залишив Дніпро на правах вільного агента. За дніпровську команду Артем виступав протягом чотирьох сезонів. У матчах УПЛ за цю команду провів 69 матчів, в яких забив три голи. До Дніпра Федецький захищав кольори Шахтаря, київського Арсеналу, Харкова та Карпат.

Рейтинг новости: 12345


В Украине запустился новый спортивный канал - Setanta Sports. Читайте, где его можно смотреть.

Добавить комментарий
Читайте также
14 сентября, 9:10
1313
3
14 сентября, 9:10
06 сентября, 16:55
249
06 сентября, 16:55
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?