Екс-гравець та тренер Карпат: фінал Ліги Європи для Дніпра — це заслуга Рамоса, а не Маркевича

...

Роман Зуб розкритикував тренерські якості Мирона Маркевича.

Зуб Маркевич Карпати Дніпро
Роман Зуб, ua.tribuna.com

Екс-гравець та тренер Карпат Роман Зуб дав відверте інтерв’ю, у якому прокоментував тренерські якості Мирона Маркевича. За словами Зуба, фінал Ліги Європи для Дніпра у 2015 році був цілковитою заслугою Хуанде Рамоса, а Мирон Маркевич не мав нічого окрім фарту.

«Чи згоден я з тим, що Маркевича вважають найкращим українським тренером після Лобановського? Абсолютно так не вважаю. Фінал Ліги Європи – заслуга Рамоса. Маркевич прийшов на готову команду і мав шалений фарт. Це єдине, що в нього було».

«Чому я так вважаю? Він міг стати хорошим тренером. Але займався х##ньою. Такою, що ви собі навіть не уявляєте. Вони разом з Дячуком-Ставицьким зіспівались свого часу. На трансферах і всьому н####ували всіх – і Гірника, і Димінського. Через це він і получив від людей Димінського? Я не вникав. Але по розмовах – так, його пресував Димінський. Вони з Дячуком його здорово побрили. Маркевич потім їздив в Анжи гроші відробляти. Є два Маркевичі. Один, якого знають люди. Інший, про якого говорять футболісти. Всі футбольні люди називають його ган##ном».

Також Роман Зуб розповів історію, через яку він був змушений гравцем залишити Карпати.

«Розкажу, як я пішов з Карпат. Грали в Полтаві. На початку другого тайму Юрко Беньо отримав червону картку. Ми вдесятьох виграли – забив Чижевський і я. На зібранні Беня штрафують, а я кажу: «Ви що – це ж виграшна гра». Я приходжу, а мене – по баблу. Якщо б ми цю гру не виграли, то Маркевича прибрали би. А він сидить, голова вниз, ніколи в очі не дивиться».

«Кажу йому: «Краще б я той гол не забив, вас би тут вже не було». Він підняв очі. Більше мене в команді не було. А хлопці штрафували за дрібниці. Маковей приходить – каже, оштрафували на 200 доларів. Дячук сказав, що він молодий і ще собі заробить. Інший приходить – оштрафували за те, що 3 дні тому погано тренувався».

Екс-гравець та тренер Карпат згадав, як відбувалися розбіри матчів при Мироні Маркевичу.

«Тренерські якості Маркевича? От йде розбір гри, включили тєлік, дивимося дві години. А він нічого не говорить. Що це за розбір? Сидимо, футбол дивимося. Хтось спить, хтось щось своє робить».

У якості гравця Роман Зуб захищав кольори Карпат у 1994-1997 роках, а також у сезоні 1999-2000. У якості тренера працював у молодіжній команді львів’ян у період з 2012 по 2015 рік.

Джерело: Ua.tribuna.com.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
435
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?