Екс-гравцю Десни та Шахтаря Акімову було пред’явлене обвинувачення у здійсненні ставок на спорт

...

Хоча він не ставив на матчі за участю своїх команд.

Екс-гравцю Десни та Шахтаря Акімову було пред’явлене обвинувачення у здійсненні ставок на спорт

Вячеслав Акимов, dynamo.kiev.ua

Півзахисникові Вікторії (Миколаївка) В’ячеславу Акімову було пред’явлене обвинувачення в порушенні Кодексу етики та чесної гри, про це повідомив сам гравець на своїй сторінці у Facebook.

Обвинувачення ґрунтувалося на тому, що Акімов робив ставки на спортивні події, при цьому на матчі за участю своїх команд він не ставив.

«Шановні колеги ! Вважаю за необхідне поділитися з усіма важливою інформацією, яка стосується здійснення футболістами аматорами ставок на спорт.

Нещодавно мені, як футболісту аматору (аматорський чемпіонат), зі сторони Комітету з етики і чесної гри УАФ було пред’явлене обвинувачення в порушенні Кодексу етики та чесної гри. Обвинувачення ґрунтувалося на тому, що я здійснював ставки на результати матчів.

Зауважу, я не ставив на матчі своєї аматорської команди, а інколи ставив на деякі матчі української та інших європейських ліг. Як Ви вважаєте, чи є це порушенням регламентних норм футболу? Виявляється, так, це дійсно є порушенням

Відповідно до ст. 1 Кодексу етики та чесної гри, дія цього Кодексу поширюються на усіх фізичних та юридичних осіб, які прямо чи опосередковано, постійно або тимчасово задіяні або працюють у футболі на території України.

Таким чином, дія цього Кодексу поширюється на всіх осіб, які задіяні у футболі, а не тільки на професійних футболістів. Згідно ч.1 ст. 13 Кодексу етики та чесної гри, всім особам, які беруть участь у змаганнях або їх організації, прямо, опосередковано або іншим чином, заборонено брати участь у діяльності, пов’язаній з букмекерськими ставками, тоталізатором, азартними іграми, подібними заходами чи операціями, що мають зв’язок зі спортом.

Таким чином, заборона робити ставки на футбол поширюється не тільки на футболістів, які виступають у футбольних командах Прем’єр ліги, Першої та Другої ліги. Заборона робити ставки поширюється на всіх спортсменів футболістів, в тому числі й тих, які грають в аматорському чемпіонаті, а також в регіональних чемпіонатах, чемпіонатах районів та міст.

Більш того, заборона футболістам робити ставки поширюється не тільки на футбольні матчі, а взагалі на будь-які ставки, які мають зв’язок зі спортом».

В’ячеслав Акімов є вихованцем одеського футболу, з 2012 по 2014 рік він грав за Шахтар-3. Також 30-річний півзахисник відомий по виступам за Волинь, Говерлу, Іллічівець та Десну.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?