Sportarena

Макелеле: Шевченко багатьом людям відкрив очі на Україну, я був переконаний, що він вийде на Євро

Екс-півзахисник Челсі – про виступи Андрія Шевченка у Челсі.

шевченко сборная украины

Андрей Шевченко, Getty Images

Колишній півзахисник Челсі, а нині – один із тренерів лондонського клубу Клод Макелеле розповів свої враження від англійського періоду футбольної кар’єри наставника збірної України, а також оцінив трансформацію синьо-жовтих під керівництвом Шевченка.

За словам Макелеле, який приїздив до України на відкриття школи мадридського Реалу, Шевченку у Челсі не вистачило часу, як і екс-гравцю збірної Німеччини Міхаелю Баллаку.

«Коли приходять нові футболісти, їм потрібен час. Баллак та Шева – це великі футболісти, бійці, які хочуть постійно грати. І вони були лідерами у попередніх клубах. Шева був лідером Мілану, постійно забивав. Баллак — так само. У Челсі вони зіштовхнулись з іншими умовами, менталітетом, футболом, і їм потрібен був час. Так само і мені потрібен був час, щоб зрозуміти Прем’єр-лігу. Шевченко зробив гарну роботу у Челсі. Так, він очікував більшого. Шева — є Шева, і для мене він залишився великим футболістом», — розповів Макелеле в інтерв’ю YouTube-каналу «Бомбардир».

За словам Макелеле, Шевченко провів чудову роботу у збірній України.

«Шевченко створює позитивний імідж для України. Молодь дивиться на нього і вірить, бо знає, чого він досягнув у світовому футболі. Він відкрив очі багатьом людям на Україну. Це дуже важливий меседж. Зараз він тренер національної збірної. І видно, що молоді гравці вірять йому та роблять те, що він вимагає від них. Це видно по тому, як грає його команда. Вона грає добре. Андрій змінив формацію, ввів молодих футболістів. Я був переконаний, що він вийде на Євро. І може стати сильним тренером».


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena