УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Макелеле: Шевченко багатьом людям відкрив очі на Україну, я був переконаний, що він вийде на Євро

...

Екс-півзахисник Челсі – про виступи Андрія Шевченка у Челсі.

Макелеле: Шевченко багатьом людям відкрив очі на Україну, я був переконаний, що він вийде на Євро
Андрей Шевченко, Getty Images

Колишній півзахисник Челсі, а нині – один із тренерів лондонського клубу Клод Макелеле розповів свої враження від англійського періоду футбольної кар’єри наставника збірної України, а також оцінив трансформацію синьо-жовтих під керівництвом Шевченка.

За словам Макелеле, який приїздив до України на відкриття школи мадридського Реалу, Шевченку у Челсі не вистачило часу, як і екс-гравцю збірної Німеччини Міхаелю Баллаку.

«Коли приходять нові футболісти, їм потрібен час. Баллак та Шева – це великі футболісти, бійці, які хочуть постійно грати. І вони були лідерами у попередніх клубах. Шева був лідером Мілану, постійно забивав. Баллак — так само. У Челсі вони зіштовхнулись з іншими умовами, менталітетом, футболом, і їм потрібен був час. Так само і мені потрібен був час, щоб зрозуміти Прем’єр-лігу. Шевченко зробив гарну роботу у Челсі. Так, він очікував більшого. Шева — є Шева, і для мене він залишився великим футболістом», — розповів Макелеле в інтерв’ю YouTube-каналу «Бомбардир».

За словам Макелеле, Шевченко провів чудову роботу у збірній України.

«Шевченко створює позитивний імідж для України. Молодь дивиться на нього і вірить, бо знає, чого він досягнув у світовому футболі. Він відкрив очі багатьом людям на Україну. Це дуже важливий меседж. Зараз він тренер національної збірної. І видно, що молоді гравці вірять йому та роблять те, що він вимагає від них. Це видно по тому, як грає його команда. Вона грає добре. Андрій змінив формацію, ввів молодих футболістів. Я був переконаний, що він вийде на Євро. І може стати сильним тренером».
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Теги: Украина
Добавить комментарий
Читайте также
30 октября, 17:45
451
30 октября, 17:45
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?