УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Пятов: «З першого дня казав, що мені дуже імпонує стиль роботи нашого тренерського штабу»

...

Голкіпер синьо-жовтих відмітив сильні тактичні рішення Андрія Шевченка під час матчів відбору на Євро-2020.

Пятов: «З першого дня казав, що мені дуже імпонує стиль роботи нашого тренерського штабу»
Андрей Пятов, shakhtar.com

Воротар збірної України Андрій Пятов розповів про зміни, які відбулись у національній команді після того, як її очолив Андрій Шевченко.

«Будь-який тренер, який приходить до команди, прагне запровадити свою тактику та, використавши своє бачення футболу, донести до гравців певні ідеї. Зробити це у збірній завжди складніше, ніж у клубі, де наставник має можливість працювати щодня, використовуючи для підготовки збори та контрольні ігри», — цитує Пятова офіційний сайт УАФ.

«Останніх у клубі можна провести ледь не з десяток, аби випробувати, чи працює обрана тактика. А у збірній часу обмаль. Тож адаптація до стилю тренера, певно, тривала впродовж першого року роботи Андрія Миколайовича в команді — ще під час відбору до чемпіонату світу. Нам подобалися запропоновані тренерами рішення, ми вірили в них і прагнули реалізувати все в матчах. Як наслідок, із часом усе це разом дало і результат, і якість гри. Якщо людям подобається, як ми граємо, а експерти кажуть, що зросла якість виконання, — це і є показником виконаної роботи. Особисто я з першого дня казав, що мені дуже імпонує стиль роботи нашого тренерського штабу».

«До такого футболу гравцям легше адаптуватися. В Європі запропоновані Шевченком принципи ведення гри вже звичні, а для більшості хлопців, які виступають в Україні, це було в новинку. Не будемо приховувати, що раніше в збірній працювали тренери, які вважали, що сповідують футбол Лобановського, роблячи ставку, скажімо, на швидкі фланги».

«Нинішній тренер прийшов і запровадив дещо відмінні вимоги. Ми й раніше досягали результату, але все це було якось на жилах, у постійній боротьбі. Так, боротьба є складовою футболу, але гра не складається з одних лише єдиноборств, треба ж уміти й контролювати її, володіти м’ячем, правильно використовувати тактику, робити висновки».

«Останній поєдинок із Португалією показав, наскільки розумно наш штаб вибрав тактику. Ми ж не просто билися-боролися. От здавалося б, дрібний нюанс — перевести Яремчука ліворуч на фланг, а Марлоса поставити центральним нападником, який відтягує на себе двох центрбеків суперника. Це — сміливий тренерський крок, який виправдав себе».

«Раніше як казали: «Дайте м’яч Коноплянці чи Ярмоленку, і вони щось вигадають». А уявіть, якщо гра не пішла ні в того, ні в того — ми вже не знаємо, що робити! Намагаємося на них грати, а суперник, який також вивчає наш стиль, відрядив по два гравці на противагу нашим вінгерам, і все — кисень перекрили».

«Зараз, як бачите, ми працюємо колективом. Ніхто не перетримує м’яч, усі відкриваються, усі знають свої функції на полі. Граємо швидко — у короткий пас. Як наслідок, забивають не лише Ярмоленко й Коноплянка, може відзначитися кожен — від захисників до форвардів. Це і є спільна робота всієї команди».

Сьогодні збірна України зіграє проти Естонії в товариському матчі в Запоріжжі. Початок гри о 19:00.

Заключний матч відбору на Євро-2020 проти Сербії команда Андрія Шевченка проведе в неділю, 17 листопада. Україна достроково вийшла на чемпіонат Європи з першого місця в групі після перемоги над Португалією (2:1) в жовтні.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
354
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?