УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Шевченко: «Фізична готовність у цій зустрічі вирішила все»

...

Вчора збірна України вперше за 10 років перемогла з рахунком 5:0.

Шевченко: «Фізична готовність у цій зустрічі вирішила все»
Андрей Шевченко, фото П.Кубанов, ffu.ua

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував розгромну перемогу своєї команди над Сербією (5:0) в матчі відбору на чемпіонат Європи 2020 року.

Насамперед коуч відзначив важливість належної фізичної підготовки своїх гравців.

«Чи був гол Коноплянки результатом заготовки? Якби після кожної моєї вказівки забивався м’яч, було б чудово, але насамперед спрацювало те, що ми добре підготувалися до матчу. Серби грали у три захисники, ми встигли перелаштуватися. Ми плідно попрацювали на зборах — насамперед над фізичною підготовкою. Фізична готовність у цій зустрічі вирішила все. Особливо це було важливо для тих хлопців, в яких давно завершився чемпіонат. Євген Коноплянка відмінно підготувався та провів чудову гру», — цитує слова Шевченко з прес-конференції офіційний сайт Української асоціації футболу.

«Переломний момент сьогодні був, коли ми зуміли реалізувати свої можливості. Потім ми мали перевагу в рахунку, серби були вимушені відкривати зони. Рахунок великий, але він не має значення, для нас важлива була перемога. Так, ми провели гарний матч. Але в сербів чудова команда, і в нас буде важка гра на виїзді. Зараз не залишилося слабких команд у Європі. Якщо ти втратив п’ять-сім відсотків своєї форми, уже буде дуже важко».

«Так, ейфорії немає. Я вірю в роботу та ставлення гравців. Потрібно наполегливо тренуватися. Ми зіграли чудовий матч, але треба рухатися далі».

В понеділок, 10 червня, команді Шевченко доведеться зіграти з найближчим переслідувачем по групі Люксембургом, до якого команда почне готуватися вже сьогодні.

«Ми сьогодні віддали на полі багато сил. Завтра в нас починається підготовка до наступного поєдинку. Намагатимемося відновити гравців. Готуватимемося та будемо намагатися зіграти ще один матч на високому рівні».

«Завтра в нас буде важливий день, будемо дивитися. У нас є два дні на підготовку. Якщо зможуть відновитися ті виконавці, які сьогодні виходили на поле, вони будуть грати. Якщо ні — буде ротація».

Після впевненої перемоги Україна залишається лідером другої відбіркової групи, набравши 7 пунктів після 3 матчів.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
353
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?