Sportarena

ФК Перемога: слова представників УАФ – це брехня по кожному пункту

Клуб з Дніпра прокоментував статтю Sport Arena та на своїй сторінці в Facebook ще детальніше розповів про нюанси атестації на сезон 2019/20.

ФК Перемога прагне справедливості!

Останні події навколо футбольного клубу Перемога викликала чималу увагу громадськості, а також провідних вітчизняних спортивних ЗМІ. Так, напередодні, вийшов аналітичний матеріал порталу Sportarena.com «Главный скандал лета: победит ли Перемога». Дякуємо одному з провідних спортивних сайтів країни, що звернули увагу на цю проблему, але тепер до цього матеріалу у нас є власні коментарі. Отже, давайте знову по пунктах розберемо усі головні крітерії клубу для отримання атестації на участь у чемпіонаті Другої ліги ПФЛ сезону 2019/20.

Інфраструктура:

Нарікань викликати не може. Домашньою ареною команди є 24-тисячний легендарний дніпровський стадіон Метеор, на якому свого часу грала офіційні матчі збірна України, і де проводилися матчі єврокубків. При цьому за те, щоб там проводилися футбольні матчі професіоналів звичайно виступає і керівництво спорткомплексу, про що вони буквально позавчора говорили Президенту України Володимиру Зеленському, який оглядав спорткомплекс (відео додаємо). Ще два роки тому на Метеорі проводилися матчі УПЛ (кам`янська «Сталь»), і ось тепер ФК Перемога хоче надихнути нове життя в цей, безумовно, популярний серед вболівальників Дніпра стадіон.

Крім того, ФК Перемога має власну спортивну базу у Підгородньому на березі річки Самара (24 км до залізничного вокзалу Дніпра), і хоча її наявність взагалі не важлива для атестації на Другу лігу, але вона є.

Кадрово-адміністративний критерій:

Нарікань викликати не може. ФК Перемога має повний штат співробітників, який відповідно оформлений та за який вчасно сплачуються податки. Усі працівники клубу мають відповідні документи про свою освіту, у тому числі і усі члени тренерського штабу, які володіють відповідними тренерськими категоріями УЄФА для роботи на рівні Другої ліги ПФЛ. Також у клубі оформлені стюарди та спеціаліст по роботі з вболівальниками, про що атестаційному комітету УАФ були надані документи у відповідний термін.

Фінансовий критерій:

Нарікань викликати не може. Далі ми надаємо повністю усі клубні документи по фінансовій звітності. Ми нічого не ховаємо і діємо абсолютно прозоро і відкрито.

Клуб провів аудити за весь 2018 рік і за перший квартал 2019 року. Висновок аудиту: ФК Перемога може проводити безперервну діяльність протягом 18 місяців. Таким чином, клуб надав усі фінансові гарантії того, що може існувати не тільки до кінця наступного сезону, а до завершення 2020 року.

Ніяких дірок у бюджеті клубу немає – все це вигадки чиновників УАФ. Наш клуб протягом останніх двох років брав участь у різних змаганнях і жодного разу ніяких фінансових нарікань з боку організаторів турнірів не викликав. Відзначимо, що за останній календарний рік бюджет ФК Перемога перебільшив бюджет клубу Другої ліги у півтора рази. Статутний капітал клубу складає 3,5 мільйони гривень, 264 тисячі гривень з яких вже внесено, у той час, як у інших учасників Другої ліги статутний капітал 50-300 тисяч гривень, а внесень на 15-50 тисяч гривень. Також було підписано декілька спонсорських контрактів, згідно яких до клубу надходитиме близько 70 тисяч гривень на місяць.

Для нас немає жодного «грифу таємно», тому ми офіційно оприлюднюємо ці документи: оприлюднюємо результати і висновки аудиту, оприлюднюємо документ про збільшення статутного капіталу, оприлюднюємо довідку з ДФС про відсутність заборгованості перед співробітниками, оприлюднюємо довідку про відсутність заборгованості перед органами ДФС та соціальними фондам. Щодо відсутності заборгованості перед іншими футбольними клубами, то ФК Перемога мав і поки що має статус аматорського футбольного клубу і не мав змоги вчиняти будь-які трансфери та укладати професійні контракти з гравцями, також ФК Перемога не мав можливостей брати футболістів в оренду, тому навіть теоретичнно у нас не може бути заборгованості перед іншими клубами, але відповідна таблиця, про відсутність боргів, нами була заповнена.

Усі ці документи були представлені в атестаційний комітет УАФ у визначений ними термін.

Все це показує нашу фінансову незалежність і стабільність, як юридичної особи, що існує з 2017 року, при цьому ми доводимо, що слова представників УАФ – це брехня по кожному пункту. Усі їх посилання на пункти і параграфи невиконаними нами обов’язків – абсолютно не аргументовані.

За останні півроку ФК Перемога зробила дуже великий навіть не крок, а стрибок вперед у напрямку створення професійного клубу по всім напрямкам. Весь цей час ми спілкувалися з експертом УАФ Сергієм Володимировичем Єльшовим, який нас консультував і запевнював, що усі наші документи відповідають усім критеріям, а якщо і були якість зауваження, то клуб одразу на них реагував і виправляв, надаючи необхідні документи у визначений термін, про ще є відповідні відмітки в Атестаційному комітеті УАФ.

І на останок, про звернення ФК Перемога до Суду України.

Право на звернення до Суду виникає з Конституції України, де йдеться про те, що юрисдикція Судів охоплює усі правові відношення в країні. З цього слідує, якщо у громадянина або організації існує право на звернення у Суд, то ніхто не може його обмежити. Щодо точки зору міжнародного футбольного законодавства, на яке посилається УАФ, то і там не все просто. Насправді існує загальне правило про те, що усі футбольні сперечання належать розгляду у футбольних органах правосуддя. Проте, всупереч багатьом твердженням, це правило не є абсолютним, і з нього є багато винятків. Наприклад, згідно з Розділом VII Положення ФІФА про статус і трансфери футболістів, усі спори повинні розглядатися в рамках органів футбольного правосуддя, включаючи, в разі необхідності, Спортивний арбітражний суд в Лозанні. Але стаття 22 Положення вказує, що при певних обставинах ці суперечки можуть передаватися і в «звичайні», державні Суди. Цим винятком ФІФА визнає, що футбольні норми і регламенти не у всіх відносинах повністю гармонізовані з законодавством країн, а оскільки законодавство, все ж є домінуючим, футбольні норми змушені залишатися гнучкими.

Отже, нічого не може бути вище Конституційного права звернення до Суду, і ніякий придуманий папірець не може бути вище Законів країни, в якій відбуваються ці взаємини. Тому звернення до Суду ми вважаємо нашим Конституційним правом, яке ніякі чиновники УАФ зі своїми цидульками обмежити нам не можуть.

Ми виконували критерії, найняли цілий штат працівників, підписали купу договорів, підписали багато попередніх спонсорських контрактів, ми несемо колосальні втрати, а УАФ нас просто знищує, і ми при цьому ще не можемо йти у Суд? — Можемо.

А хто нам буде компенсувати усі ці витрати? Українська Асоціація Футболу.

Щодо висловлювань представників УАФ, мовляв, в ФК Перемога не знають юридичних нюансів, то нам як раз хочеться подивитися на цих чиновників УАФ, які «знають» усі нюанси, за межами вигаданого ними регламенту, яким вони самі постійно жонглюють. Саме тому, Суд виніс відповідну ухвалу про витребування усіх атестаційних документів кожного клубу, який отримав ліцензію Другої ліги ПФЛ, щоб Суд порівняв їх з атестаційними документами ФК Перемога і визнав, хто правий у цій справі.

Нам втрачати нічого, на відміну від чиновників УАФ.

До зустрічі у Судах. Віримо у Перемогу!


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena