Габовда: «Писали, що я — бандерівець та фашист»

...

Українець против всієї поточної ситуації, що склалась в Україні.

Габовда: «Писали, що я — бандерівець та фашист»
Юрий Габовда, ua.tribuna.com

Півзахисник угорського Халадаша Юрій Габовда розповів про ситуацію з липневим контрольним матчем против Краснодара, можливу зміну громадянства та виконання пісні російського репера Гуфа у Львові. Про це українець розповів у інтерв’ю YouTube-каналу Sport Traveler.

Про угорський паспорт: «Зараз можете перевірити. Дійсно немає. В мене є просто деякі документи, звичайні документи. Аркуш А4, де зазначено про те, що в 60-ті роки мої дід і баба були на території Угорщини. Це зафіксовано. Через це я маю право тут грати не як легіонер. Паспорта в мене немає. Але є документ, який свідчить про те, що я можу грати як угорський футболіст. Тому напевно так відмітили».

Про пісню Гуфа: «Все, я її виконав, хтось мене зняв на відео. І виклав в інтернет. І все: на наступний день у всіх новинах – футболіст Динамо Мінськ Юрій Габовда, колишній гравець Карпат, співає російську пісню у Львові. Я так само проти того всього. І проти тієї всієї ситуації, яка відбувається в Україні. На різних сайтах, на політичних сайтах, було це відео. Неприємно».

Про історію з Краснодаром: «У клубі була серйозна розмова зі спортивним директором після історії з Краснодаром. Це було напередодні товариського матчу. За день до нього мені сказали, що не буду грати. Писали дуже багато на пошту клубу російські журналісти, і навіть «ліві» якісь люди знайшли e-mail Халадаша… Якісь відбиті фанати. Писали, що такий гравець як Габовда є фашистом, бандерівцем. Він не має право грати у вашій команді. Ми просимо розглянути це. Дякувати Богу, в клубі розумні люди працюють, зрозуміли і ввійшли в моє становище. Нічого такого, тільки попередили мене».

«Було багато і особистих повідомлень. Якщо брати Інстаграм. Та й навіть мій номер телефону взяли. Були три дзвінки з російських номерів. Повідомлень десь 400-500 було, поки я не заблокував свою сторінку. 2-3 дні був такий великий кіпіш».

«Знаю, що якийсь сайт російський подав запит в УЄФА. Там відреагували, що вони ніякого відношення не мають до того матчу. Я ж кажу, не було ніякої проблеми взагалі. Її просто роздули, бо вона була вигідна. Піднімали це питання навіть в Госдумі, коментували депутати».

За Халадаш Габовда грає з минулого року. В Україні він виступав за Карпати, Кривбас, Таврію і Рух.

За підсумками минулого сезону команда українця зайняла останнє місце в турнірній таблиці внутрішнього чемпіонату, через що опустилась до другого дивізіону.

Нагадаємо, що у липні Габовда став учасником гучного скандалу. Напередодні контрольної гри проти російського Краснодару-2, у Instagram українця з’явився пост, у якому зазначилось, що «хоча б одна москальская пика ляже» під час гри. Згодом сам Габовда зізнався, що його аккаунт було зламано, а родина почала отримувати погрози.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
437
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?