15522228

Минай обіграв Миколаїв та вийшов до 1/8 фіналу Кубку України

fcminaj.com
Минай здобув перемогу у матчі з Миколаєвом (3:1) в Кубку України.

Якщо б не знати, хто в якій формі й не придивлятися до поля, можна було б не повірити, хто тут представляє Першу лігу, а хто дебютує в Другій. Минай, у складі якого грають імениті ветерани, провідна місцева молодь та кілька одеситів, яких привіз з собою головний тренер Харківщенко, відвозили гостей у першому таймі.

Була й поперечина, і відмінений через офсайд гол, і пенальті, який за десять хвилин до перерви реалізував якраз Василь Кобін. Здавалося, гості, у яких є й перша команда, і резервний склад, та й взагалі чимало гравців на контракті, зможуть провести заміни й переломити хід поєдинку. Та де там!.. Минай на досвіді просто чудово використовував стандарти. І ось кутовий від Микуляка головою замкнув Гегедош. Дев’ятий гол Роберта в чемпіонаті та кубку цього сезону.

Що таке кураж, гості побачили буквально через три хвилини. Пішла атака через лівий фланг, Гегедош ризикнув у гущині подій дати поперек поля на Пиняшка, і Василь влупив з правої ноги на протихід воротарю – 3:0. Забивши, він побіг прямо з поля на трибуни.

Гол минайці явно пересвяткували. Неподалік від свого карного майданчика Гавриленко зіграв рукою, а досить віддалений штрафний взявся пробивати Віктор Берко. Можливо, закарпатці передивлялися попередні кубкові матчі МФК Миколаїв. Тоді вони бачили, як Берко забивав здалеку покійному Металісту (Харків). Цього разу він пальнув у ближній кут і воротар Мелашенко прикро пустив м’яча попід руками. Але переваги ФК Минай це не похитнуло – ще одна друголігова команда чекає в гості УПЛ.

ФК Минай Д3 – МФК Миколаїв Д2 3:1
Голи: Кобін, 36 (пен.), Гегедош, 68, Пиняшко, 71 – Берко, 73