Главная / Футбол / Первая лига /
15966146

Прикарпаття розгромило Інгулець

Франкцівці у сімнадцятому турі Першої ліги у рідних стінах розтрощили одного з претендентів на підвищення у класі.

Сімнадцятий ігровий день в чемпіонаті України серед команд першої ліги виявився насправді результативним. Однак, якщо три голи від Дніпра в поєдинку з Гірником-Спорт, ще можна було хоч якось спрогнозувати. То результат, який зафіксував харків’янин Панчишин в Івано-Франківську, де місцеве Прикарпаття приймало Інгулець, став неабиякою несподіванкою. Ні, франківська команда, звичайно, ніколи не залишила поле без бою, демонструючи свою непоступливість до останньої хвилини гри. Проте, настільки рясного голепаду від Прикарпаття у поєдинку із потенційним кандидатом на вихід до Прем’єр-ліги — Інгульцем — насправді не очікував ніхто.

Перші неприємності для петровців господарі франківського стадіону Рух створили вже на четвертій хвилині зустрічі. Голкіпер Інгульця Ганєв вибив м’яча на половину поля суперника, лівий захисник Прикарпаття Яневич смугастого перехопив і послав вперед на свого партнера, від якого плямистий відлетів до Конкольника. А той, змістившись до лінії карного майданчика, потужно пробив. Ганєв удар парирував, але прямо на ногу Оринчаку, який на мить випередив Солдата, і буквально розстріляв ворота Інгульця з близької відстані.

На тридцять п’ятій хвилині франківці свою перевагу збільшили. Досвідчений Веприк подав кутовий з лівого флангу, високий Ковальчук виграв повітря у захисника і потилицею скинув м’яча на дальню стійку, де забутий Січінавою Барчук ударом головою вразив ворота, що їх охороняв Ганєв. 2:0 — після першого тайму.
В дебюті другої половини зустрічі, на п’ятдесят четвертій її хвилині, Прикарпаття вистрілило втретє.

Голкіпер Новак потужним ударом доставив снаряд на половину поля суперника, м’яч, стукнувшись об землю, прилетів до Дитка, який, довго не роздумуючи, головою відпасував на Барчука. В боротьбу за плямистого втрутився оборонець Інгульця Новотрясов і зняв шкіряну сферу з голови франківця, спрямувавши її в боротьбу. Першим на підбиранні опинився Солдат, але ліквідувати загрозу він не зумів, позаяк влучив у свого партнера Кучеренка. Від нього м’яч відлетів на Барчука, який, увійшовши до карного майданчика, зблизився з Ганєвим і елегантно перекинув м’яча через голкіпера — 3:0.

А добив Інгулець Оринчак. На лівому фланзі захисту Лупашка, який за мить до цього обіграв Барчука, на швидкості обікрав Оринчак, увійшов до карного майданчника і, поклавши голкіпера на газон, з гострого кута відправив м’яча до воріт.

4:0 — Прикарпаття громить Інгулець і підіймається на десяту позицію турнірної таблиці. Інгулець продовжує йти сьомим.

Гравець матчу — Богдан Оринчак (Прикарпаття)

Однаково успішно діяв у обох ігрових відрізках гри, став автором стрілецького дублю у ворота Інгульця. Запам’ятався яскравою грою у півзахисті та передній лінії.

Прикарпаття — Інгулець — 4:0
Голи: Оринчак (4, 58), Барчук (36, 54).