15966150

Оболонь-Бровар тріумфувала над Рухом

fcruh.com
Столичні пивовари забили винниківцям три м’ячі без відповіді.

Рухівці в першому таймі спромоглися дати своєму суперникові неабиякий бій. І навіть були близькими до того, щоб першими повести в рахунку. Але провести м’яч до воріт Оболоні-Бровар вони не змогли.
Натомість, повести лік голам у звітному протистоянні судилося літньому новачкові киян Мединському.

Причому, це взяття воріт стало одним з найкурйозніших в сімнадцятому турі. Мединський, отримавши м’яча від Безуглого поблизу бічної лінії поля, збираючись виконати передачу на свого партнера, послизнувся і навісив у воротарську площу. Ільющенков м’яча упіймав, але оступився і впав разом з ним за лінією воріт. 0:1.

На шістдесятій хвилині пивовари відзначилися вдруге. Гуськов на правому фланзі наступу намагався обіграти Писка, але не зумів — захисник Руха в останню мить м’яча вибив. Смугастим на вході до карного майданчика заволодів Косовський і покотив вперед на Ткача, який в районі одинадцятиметрової позначки розібрався з Лобаєм і красивим ударом зняв павутину з правої дев’ятки воріт суперника. 0:2.

А на сімдесят шостій хвилині жирну крапку в поєдинку поставив Ковбаса. Пивовари обірвали атаку Руху в центрі поля, Ковбаса головою скинув м’яча на Шевченка, а той довгим пасом повернув снаряд все тому ж Ковбасі, який спуртував уздовж бічної лінії. Він обіграв на лівому фланзі когось з оборонців Руху, увійшов до карного майданчика і, вигравши дуель в Ільющенкова, поклав смугастого в дальній кут. 0:3.

Оболонь-Бровар після цієї перемоги закріпився на п’ятій сходинці турнірної таблиці, зрівнявшись за очками з Колосом. Щоправда, ковалівці провели на одну гру менше. Рух, у свою чергу, продовжує посідати тринадцяту сходинку.

Гравець матчу — Ігор Мединський (Оболонь-Бровар)
Забив перший гол у матчі. Був доволі активним в середині поля, а також не цурався роботи в захисті.

Рух (Винники) — Оболонь-Бровар (Київ) — 0:3
Голи: Мединський (43), Ткач (61), Ковбаса (75).