Оболонь-Бровар вдома обіграла Гірник-Спорт

SPORTARENA.com
fcbrovar.obolon.ua
Пивовари в останньому поєдинку року на своїй арені розправилися з Гірником-Спорт.

Вирішальний гол в матчі на останній хвилині першого тайму провів Безуглий, який втілив у забитий м’яч подачу кутового. Слободян навісив на кут воротарського, де розташувався Коваленко. Він в боротьбі з Жениленком продовжив м’яча на дальню стійку, де найрозважливівшим виявився Безуглий, який вискочивши з-за спини Батюшина, в падінні спрямував смугастого в сітку воріт.

Більше результативних ударів глядачі, які цього сонячного дня завітали на Оболонь-Арену, не побачили. 1:0 — мінімальна перемога Оболоні-Бровар, яка гарантувала «пивоварам» п’яту сходинку турнірної таблиці. Горішньоплавці ж залишилися дванадцятими, випереджаючи тринадцятий Рух на три очки.

Гравець матчу — Микита Безуглий (Оболонь-Бровар)

Правий оборонець Пивоварів став автором єдиного результативного удару в матчі з Гірником-Спорт. Доволі надійно відіграв на не рідній для себе позиції флангового оборонця.

Оболонь-Бровар (Київ) — Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 1:0
Гол: Безуглий (45+1)