SPORTARENA.com
facebook.com/mfcmykolaiv
Два голи у другому таймі принесли командам по одному очку

Ярослав Кроха, Sport Arena

Обидва колективи розташовувалися поруч у турнірній таблиці — Миколаїв на дев’ятому місці, а Рух на 11, але відділяли їх цілих шість залікових пунктів. Після приходу Леоніда Кучука винниківці ще не програвали у 2019 році, водночас Миколаїв всі шість турнірних балів навесні здобув якраз на виїзді.

Враховуючи це, вболівальники очікували безкомпромісної та цікавої гри, адже обох суперників влаштовувала лише перемога. Відзначимо, що у першому колі Миколаїв переконливо переміг винниківців, до того ж за усю історію “корабели” ще жодного разу не програвали Руху, тому у підопічних Кучука була ще одна додаткова мотивація на цю гру.

У першому таймі команди особливо намагалися не форсувати події, за моментами відзначаємо рівність. Свій момент мав Кондраков, але удар головою його вийшов прямо в руки Старченку. Активним був попереду і Войцеховський, удари якого заблокував спочатку Дуць, а потім і Мисак змушений був вступити в гру.

І якщо сконцентровані дії обох захисник ланок у першому таймі не дозволили побачити бодай один забитий м’яч, то у другому таймі перша ж помилка коштувала винниківцям забитого м’яча. На 52-й хвилині Копина занадто легко віддав передачу в центрі поля на партнера, лівий півзахисник гостей Рогозинський випередив опонента, просунувся по центру і пробив метрів з 30-ти. Мисак з ударом справився не без зусиль, але на добиванні опинився першим Войцехівський, і забив у порожні ворота. 0:1.

Рух відігрався за кілька хвилин до фінального свистка. Зразкову триходівку провели господарі. Свіжий Микола Буй поборовся на полині поля “корабелів”, знайшов поблизу напівкола штрафної Данила Кондракова і той віддав розрізну передачу Русину. Ростислав, не зближаючись із Старченком відправив м’яч у кут воріт. 1:1.

Man of the Match: Данило Кондраков (Рух)

Черговий відмінний матч молодого таланта. Центрфорвард увесь матч нагнітав біля воріт суперника, а наприкінці зіграв як заправський плеймейкер. Віддаємо належне Кучуку, який зумів розгледіти у футболістові Зірки найкращі якості.

Рух (Винники) – МФК Миколаїв – 1:1
Голи: Русин, 89 – Войцеховський, 52

Рух (стартовий склад): Мисак, Леандро, Заставний, Дуць, Никитюк, Каленчук, Вербний, Копина, Грисьо, Бойчук, Кондраков. Запасні: Шевчук, Ільющенков, Ходорченко, Б.Баранець, Г.Баранець, Чепелюк, Буй, Русин, Сіднней, Брікнер, Лобай, Марушка. Головний тренер: Леонід Кучук

Миколаїв: Старченко, Сартіна, Білик, Кушніренко, Попов, Рогозинський, Ковальов, Куксенко, Вітенчук, Кравченко, Войцеховський Запасні: Крюков, Зарічнюк, Берко, Цапій, Семенина, Радченко, Назаренко Головний тренер: Сергій Щищенко

19 квітня. 18:00. Львів. Стадіон «Скіф»