15982100

Рух на виїзді розібрався з Авангардом

SPORTARENA.com
fcrukh.com
Друга цьогосезонна зустріч Руха та Авангарду завершилася вольовою перемогою команди зі Львівщини.

Павло Анісімов, Sport Arena

Краматорці та винниківці провели динамічний і сучасний за змістом поєдинок — діяли гостро та активно. Кращий вигляд у першому таймі мали господарі поля. Саме вони уже на четвертій хвилині матчу зусиллями Кірієнка створили голевий момент біля воріт Мисака. Найвлучніший гравець Авангарду, увійшовши до штрафного з лівого флангу, мітив у дальній кут, але голкіпер з цим ударом впорався. Щоправда, винниківці майже миттєво провели атаку у відповідь, але не зуміли витиснути з неї максимум — вдало зіграли захисники.  Та й узагалі, якщо коротко характеризувати перший тайм, то він минув у взаємних атаках на зустрічних курсах. Причому, більшою перевагою володіли господарі поля.

Натомість, другий тайм активніше розпочали гості зі Львівщини. Вони ж першими повели лік голам. Копина, стартувавши на своїй половині поля, віддав передачу на Сіднея, який відкрився на лівому фланзі наступу, той навісив м’яч у воротарський майданчик, а Климчук, вигравши повітря у Єрмакова, проштовхнув кулястого на Бойчука, який опинився на самоті у штрафному майданчику. А вже Бойчук, вдало зорієнтувавшись у ситуації, прострілив на лінію площі воріт, де першим на м’ячі опинився той же Климчук. Звісно, що кращий гравець попереднього туру в Першій лізі свого шансу не змарнував — 0:1. Цікаво, що не обійшлося без участі Климчука й в другому м’ячеві Руха в цій зустрічі. Русин перехопив м’яча в центрі поля і передав його на Климчука, а той, розібравшись з двома захисниками команди-суперниці вивів на рандеву з Денчуком Заставного — 0:2. Проте, й господарі без забитого м’яча з поля не зійшли. Демченко на останній доданій хвилині заробив для Авангарду право на виконання пенальті, а Собко майстерним ударом увігнав м’яча в сітку. 1:2.

Ця поразка завадила команді Олександра Косевича обійти у турнірній таблиці столичну Оболонь-Бровар, а винниківці, незважаючи на виїзний успіх, залишаються одинадцятими.

Man of the Match — Юрій Климчук (Рух)

22-річний півзахисник Руха виявився ключовою фігурою у грі своєї команди у звітному матчі. Він долучився до обох м’ячів своєї команди — забив сам і допоміг відзначитися Заставному, принісши винниківцям ажливу перемогу.

Авангард (Краматорськ) — Рух (Винники) — 1:2

Голи: Климчук, 60, Заставний, 88 — Собко, 90

Авангард: Денчук, Сухаров, Єрмаков, Шершень, Ємець, Воробей (Собко, 69), Сеницький, Полюлях, Матяж, Копитов (Лобов, 58), Кірієнко.

Запасні: Солдатенко, Скоблов, Хоцяновський, Ульянов, Щебетун, Демченко, Моісеєнко, Савін.

Головний тренер: Олександр Косевич.

Рух: Мисак, Сідней, Ходорченко (Заставний, 68), Дуць, Лобай, Марушка, Копина (Вербний, 80), Да Сілва, Брікнер, Бойчук, Климчук.

Запасні:  Ільющенков, Никитюк, Б. Баранець, Грисьо, Габріель, Русин, Кондраков, Шевчук.

Головний тренер: Леонід Кучук.

Попередження: Воробей (34), Полюлях (41), Шершень (53) — Дуць (56), Єрмаков (71), Копина (73).

17:30. м. Краматорськ. Стадіон Прапор. 700 глядачів.