Прикарпаття обіграло Агробізнес у видовищному матчі

SPORTARENA.com
fc.if.ua
Другу поспіль перемога івано-франківців над складним для себе суперником.

Ярослав Кроха, Sport Arena

На вболівальників очікувала зустріч принципових суперників, які знають один одного ще з часів виступів у ААФУ та в Другій лізі. До цього матчу підопічні Донця підходили не в найкращому психологічному стані, адже за шість ігор здобули всього один заліковий пункт.

Прикарпаття, навпаки, поступово набирає форму, про це свідчить перемога над Гірником-Спорт у позаминулому турі. У гостей перед цією зустріччю були певні кадрові проблеми, адже не могли грати Бойко та Бочкур, тому у Волочиську Ковалюк вимушений був провести ротацію у складі. Забігаючи наперед, через травму уже в першому таймі змушений був залишити поле Квасний.

Команди не стали відкладати справу у довгий ящик і відразу пішли атакою на атаку. І те футбольне шоу, яке вони влаштували, гідне звання справжнього західноукраїнського дербі.

Шкода, але Агробізнес продовжив тринькати свої моменти, так і не знаходячи спільної мови з футбольною Фортуною. Не допомогла навіть нова ігрова форма пісочного кольору. Після удару Слотюка виникла пожежа в штрафній Прикарпаття, виривався один в один Семенець, бив у ближній верхній кут Груша, Скакун цілком міг замикати гострий простріл Груші. А як не влучив у дальній кут з убивчої позиції Семенець на 17-й хвилині, про це треба запитати у форварда.

Натомість Прикарпаття свій перший же момент використала. На 20-й хвилині відбулося перехоплення в центрі поля, Кузьмин зі своєї половини поля запустив м’яч правим флангом, Оринчак увірвався  в штрафну і пробив повз Одольського, якийсь чомусь вийшов далеко з воріт. 0:1.

На 31-й хвилині Груша пробивав з центру штрафної, але заробив лише кутовий. Був ще удар Бойчука з меж штрафної, але другий м’яч забило знову Прикарпаття. Зі стандарту метрів за 40 від воріт навісив Борисевич в штрафну і Барчук головою парашутом направив м’яч у дальню дев’ятку. Фантастика — і 0:2 на 36-й хвилині.

У перерві у складі господарів відбулися відразу дві заміни. У центрі поля з’явився Чепурненко, а місце у воротах зайняв Чернобай. І це принесло свої плоди, вже на 53-й хвилині Семенець таки скористався своїм шансом і скоротив відставання у рахунку – 1:2.

Але вже за кілька хвилин Оринчак зробив дубль. Після навісу зліва помилився на виході Чернобай і півзахисник Прикарпаття елегантно перекинув м’яча у порожні ворота з лінії штрафної. 1:3.

Але Агробізнес знову скоротив відставання у рахунку, коли Черненко навісив з правого флангу і Семенець оформив дубль ударом головою з центру штрафної. 2:3. За кілька хвилин до фінального свистка Агробізнес забив, але арбітр побачив порушення в атаці і гол не зарахував. У компенсований час Слотюк після навісу Черненка пробивав у дальній кут, але Піцан врятував красивим сейвом свою команду.

Після цього матчу Прикарпаття міцніше закріпилося десятій позиції, Агробізнес – 14-й.

Man of the Match: Іван Піцан (Прикрапаття)

Цілком заслужив цього визнання і Богдан Оринчак, який додає від матчу до матчу, але кіпер Прикарпаття сьогодні був справжнім героєм. Йому довелося чимало попрацювати, він дійсно багато рятував, але найбільше вразила його впевненість. Вона надихала і його партнерів по лінії оборони.

Агробізнес (Волочиськ) — Прикарпаття (Івано-Франківськ) — 2:3

Голи:  Семенець, 53, 64 — Оринчак, 20, 65, Барчук, 36

Агробізнес: Одольський (Чернобай, 46), Слотюк, Юхимович, Курило (Гагун, 42), Бойчук, Думанюк, Кухарух (Чепурненко, 46), Черненко, Скакун (Когут, 79), Груша (Ничипоренко, 87), Семенець

Запасні: Панченко, Ясніцький, Пліс.

В.о головного тренера: Андрій Донець

Прикарпаття : Піцан, Данищук, Борисевич, Француз, Геник (Януш, 83), Квасний (Яневич, 35), Оринчак, Боришкевич (Лаврук, 71), Кузьмин (Веприк, 46), Конкольняк (Дитко, 85), Барчук

Запасні: Вульчин, Барчук, Худобяк.

Головний тренер: Володимир Ковалюк