15982172

Оболонь-Бровар обіграла Прикарпаття у яскравому матчі. Її шанси на плей-офф підвищилися

SPORTARENA.com
facebook.com/prykarpattia/
Пивоварам час жалкувати за втраченими очками у попередніх турах .

Ярослав Кроха, Sport Arena

Оболонь-Бровар не перемагає з початку квітня, тому підопічні Ковальця намагалися перервати невдалу для себе серію. Хоча зробити це було непросто, адже Прикарпаття перебуває у хорошому ігровому тонусі, команда у останніх трьох турах лише одного разу зіграла внічию.

Тому кияни вирішили не відкладати справу у довгий ящик, відразу взялися за справу та вже на другій хвилині відкрили рахунок. Слободян навісив зі штрафного, гості відбилися, але захисник Оболоні Микита Безуглий першим дотиком м’яч зупинив, а другим — метрів з 20-ти пробив точно у кут воріт Вульчина. 1:0

Гості відігралися на 29-й хвилині. М’яч влучив у руку Гуськову поблизу кута штрафної площі. Всі очікували навісу від Кузьмина, але той запустив м’яч по неймовірній траєкторії у верхній ближній кут – Федорівський так і не збагнув як це вдалося півзахиснику Прикарпаття. 1:1

І все ж перший тайм був за пивоварами. На 39-й хвилині Коваленко отримав м’яча у штрафній, м’яко скинув під удар Покотилюку, той встиг, як-то кажуть, почистити бутси, прицілитися і щічкою відправити м’яча в дальній кут. Що робили захисники в цей момент, не зовсім зрозуміло, але рахунок став 2:1.

Другий тайм не менше порадував вболівальників. На 54-й хвилині свій момент мав свіжий Гуті, який замінив у перерві ще одного легіонера Кузина, а Коваленко на 55-й хвилині не влучив у порожні ворота, пробивши вище з десяти метрів.

Гості відповіли своїми дальніми ударами від Кузьмина та Конкольняка, але Федорівський продемонстрував якісні сейви. Але на 62-й хвилині і кіпер киян був безсилим після ударом головою в кут від Кузьмина, який скористався навісом справа від Януша. 2:2.

За кілька хвилин свій момент мав Слободян, але не зумів переграти кіпера суперника. Але на 67-й хвилині пивовари змусили знову піднятися свої трибуни. Розіграли коротко кутовий господарі, Гуті навісив до штрафної, м’яч потрапив, здається, до Гуськова, який пробив через себе і Мединський підправив його у ворота – 3:2. Оце так прощаються кияни з рідною ареною цього сезону.

В будь-якому випадку було помітно, що івано-франківцям не вистачає трьох лідерів – Дитка, Оринчака та Цюцюри. Могли в кінці поєдинку гості зрівняти рахунок, але Федорівський сьогодні непробивний.

Man of the Match: Назарій Федорівський (Оболонь-Бровар)

Черговий яскравий м’яч воротаря. Щонайменше три сейви у другому таймі врятували його команду від неприємностей. Та й в цілому, забезпечив він надійний тил, добре граючи на виході і починаючи атаки.

Оболонь-Бровар (Київ) – Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 3:2
Голи: Безуглий, 2, Покотилюк, 39, Мединський, 67 – Кузьмин, 29, 67

Оболонь: Федорівський, Єфремов, Коваленко, Безуглий, Шевченко, Корнєв (Косовський, 61), Покотилюк, Слободян (Шишка, 77), Гуськов (Мединський, 63), Ковбаса (Деребчинський, 82), Кузін (Гуті, 46). Запасні: Литвиненко, Тюрін, Гурмак, Дерев’яго, Островський, Спетапенко. Головний тренер: Сергій Ковалець

Прикарпаття: Вульчин, Бойко (Данищук, 43), Ковалюк, Француз, Квасний (Яневич, 43), Борисевич (Геник, 85), Боришкевич (Веприк, 71), Януш, Кузьмин, Конкольняк (Лаврук, 85), Худоб’як. Запасні: Піцан, Бочкур. Головний тренер: Володимир Ковалюк.

Попередження: Француз, 55; Корнєв, 57; Боришкевич, 60; Кузьмин, 62; Косовський, 75
Арбітр: Олександр Кальонов (Львів)
17:00. Київ. «Оболонь-Арена». 1000 глядачів. Поле 5; +25С