SPORTARENA.com
facebook.com/sportclubdnipro1
Дніпряни в гостях виграли у Миколаєва напіврезервним складом.

Ярослав Кроха, Sport Arena.

Достроковий чемпіон Першої ліги СК Дніпро-1 завершував сезон виїзною грою проти Миколаєва. СК Дніпро-1 у Миколаєві б’ється лише за престиж клуба. А от для господарів цей матч мав турнірне значення, адже лише перемога потрібна була підопічним Шищенка для того, щоб зберегти восьме місце.

Навесні Миколаїв вдома здобув лише чотири залікові пункти, а в гостях навпаки, команда Шищенка найкраща в Першій лізі – вона здобули 14 залікових пунктів. У грі проти дніпрян господарі прагнули виправити невтішну для себе статистику, до того ж, підопічні Михайленка на виїзді грають не дуже вдало, набравши всього вісім із 21 залікових пунктів.

Хоча Дніпро-1 виставив на цю гру експериментальний склад, а низки лідерів не було навіть у заявці, «корабели», які також грали напіврезервним складом, самі собі ускладнили життя. Матч розпочався з півгодинним запізненням через шалену зливу, яка прокотилася Миколаєвом напередодні (за іронією долі, також через дощ, як і в минулому сезоні, коли СК Дніпро-1 у цьому ж місті проти Суднобудівника вимушений був догравати другий тайм пізніше, — прим. Sport Arena). На щастя, дренаж Верхнього поля пройшов випробування. Але підмокле поле зіграло злий жарт з господарями.

Горват на 36-й хвилині зіграв прямою ногою проти Романюка, отримав жовту, яка стала для досвідченого захисника другою. Більшістю дніпряни скористалися в кінці другого тайму. На 80-й хвилині після розіграшу кутового Лопирьонок виявився найбільш спритним у штрафній після рикошету і зльоту відправив м’яча у верхній кут з району 11-метрової позначки.  0:1. А за дві хвилини Шаповал пройшов лівим флангом, віддав передачу у штрафну і Яворський (екс-гравець МФК Миколаїв, до речі) з розвороту пробив у ближній кут. 0:2.

СК Дніпро-1 на мажорній ноті прощається зі змаганнями ПФЛ, а тренерський штаб Миколаєва отримує багато корисної інформації напередодні міжсезоння.

Man of the Match: Вадим Яворський (СК Дніпро-1)

Перед Вадимом Яворським стоїть дилема – як же вразити тренерський штаб, щоб продовжити шлях із дніпрянами шлях в УПЛ. Для форварда дуже важливо нарешті дебютувати серед еліти, що він намагався зробити ще з Чорноморцем, але на одних зимових зборах кілька років тому не зумів переконати тренерів одеситів. Сьогоднішній матч довів, що Яворський змужнів, має потенціал і готовий боротися за місце в складі. Це м’яч став другим для нього за дніпрян, і знову після виходу на заміну. Всього у сезоні він відзначився шість разів, граючи на позиції крайнього півзахисника та нападника.

МФК Миколаїв – СК Дніпро-1 – 0:2
Голи: Лопирьонок, 80, Яворський, 82

Миколаїв: Крюков, Попов, Кушніренко, Порох (Назаренко, 85), Горват, Вітенчук, Куксенко (Рогозинський, 65), Ковальов (Семенина, 87), Кравченко (Цапій, 90+1), Радченко (Зарічнюк, 75), Войцеховський. Запасні: Старченко, Білик. Головний тренер: Сергій Шищенко

Дніпро-1: Бабічин, Романюк (Чеботаєв, 85), Лопирьонок, Логінов, Польовий, Батагов, Беляєв (Шаповал, 72), Загальський (Панасенко, 65), Назаренко, Кузик (Чичиков, 65), Кожушко (Яворський, 46). Запасні: Кліщук, Сніжко. Головний тренер: Дмитро Михайленко.

Арбітр: Степан Лапко (Львів)

14:41. м. Миколаїв. Верхнє поле центрального стадіону. 350  глядачів

Попередження: Горват, 25; Яворський, 57; Вітенчук, 71
Удаления: Горват, 36 (повторне попередження)