18299905

Черкащина розгромила Суми в першому плей-офф Першої ліги

SPORTARENA.com
fc.sumy.ua
Сьогодні в Сумах і Запоріжжі проходять стикові матчі за місце в Першій лізі 2019/2020. У Сумах - розгром.

Ярослав Смілянський, Sport Arena.

У цілком собі бойових складах підійшли до плей-офф ПФЛ 14 місце Першої ліги (це ПФК Суми) і 2 місце Групи «А» Другої ліги (це Черкащина-Академія). Утім, попри те, що сумчани завершили регулярний сезон 6 поразками підряд із загальним рахунком 3:32, у першому таймі вони «вперлися» і не дозволили гостям повести в рахунку.

Натомість, після перерви події розгорталися стрімко. Атака пішла з лівого краю. На передачу пішов Олександр Медведь і в дотик відправив м’яча в ворота колишніх одноклубників – 0:1. Всього через чотири хвилини пішла друга гольова комбінація – вже з правого флангу в центр, звідки, здається, Медведь відпасував на Зеленевича. В оточенні кількох суперників він завдав з лінії карного майданчика обвідного удару з лівої ноги в притирку зі штангою. Воротар, як-то кажуть, не тріпнувся – 0:2. Тимофієнко замикав ще з ближчої відстані передачу «джокера» Кошадзе, який промчав через абсолютно вільний правий край і виклав йому вбивчу передачу – 0:3. І ще за три хвилини вже Тимофієнко з Кошадзе розірвали правий край оборони господарів, а Вадим Чорний замкнув у дотик метрів із п’яти – 0:4.

Ha-ha, classic! 12 розгромних поразок у регулярному чемпіонаті, 1 – в кубку, ще 1 – тепер у плей-офф. ПФК Суми проводить, можливо, останній домашній матч в історії з чотирма голами без відповіді в свої власні ворота.

Man of the Match: Максим Зеленевич (Черкащина-Академія)

Був серед тих, хто найбільш постарався для чергового погрому ПФК Суми: забив 2-й гол і створив ще кілька гострих моментів біля воріт господарів.

ПФК Суми – Черкащина-Академія – 0:4
Голи: Медведь, 56, Зеленевич, 61, Тимофієнко, 70, Чорний, 73

До фактичного початку матчу в господарів Радомський замінений на Безроднього.

Суми: Зеленський, Курусь, Буряченко (Яцюченко, 64), Веремєєв, Божий, Безродній (Шморгун, 57),  Попов, Шаповаленко, Керножицький, Гречихін, Андрусенко. Запасні: Друзь, Кушнаренко. Головний тренер Олег Лутков

Черкащина: Майборода, Домальчук, Цибульник, Бурлін, Чорний, Медведь (Нікішов, 87), Кошелюк, Зеленевич (Шурубура, 69), Тимофієнко (Задорожнюк, 72), Бойко (Кошадзе, 53), Сторчоус (Тенжицький, 75). Запасні: Марченко, Стрикаль, Ленчінков. Головний тренер Олександр Кирилюк

Попередження: Яцюченко, 77 – Нікішов, 90+1
29 травня. 13:00. Стадіон «Ювілейний»
Арбітр: Дмитро Кутаков (Київська обл.)