18643854

Чорноморець обіграв Гірник-Спорт. Допоміг чемпіон світу

SPORTARENA.com
chernomorets.odessa.ua
Одесити на старті стабільно забивають по три м’ячі, горішньоплавненці – пропускають.

Дмитро Антоненко, Sport Arena

Після яскравої перемоги в Черкасах Чорноморець чекав і першого домашнього матчу. Якщо щось і псувало це очікування, то не зовсім футбольна обставина – незрозумілий конфлікт між клубом і ультрас, про який сьогодні повідомляв наш сайт. Після виграної гри з Черкащиною штаб одеситів не став тасувати склад, вийшов з перших хвилин навіть замінений у першому таймі стартового туру Гошкодеря (про нього ми ще поговоримо), а єдина зміна стосувалася центру поля, де досвідчений Ткачук замінив молодого Хамелюка – співавтора одного з голів.

Гірник-Спорт після поразки від МФК Миколаїв перетасував склад, але нічим не вразив – на фоні більш досвідчених суперників виглядав досить блідо і без особливої «іскринки». Як наслідок, Чорноморець забив швидкий м’яч. Норенков з аута знайшов Ярошенка, новачок від лицьової вивернув м’яча назад, у центр, де якраз чемпіон світу Мусолітін з наскоку розстріляв ворота – 1:0. У суперників були дві атаки, обидві організовані через лівий фланг. Спершу Батюшин головою замикав навіс з флангу (без проблем для воротаря), потім Лиховидько розстрілював ворота, але досвідчений Гошкодеря встиг із блокуванням.

Дуже старався в одеситів новачок Коваленко – співавтор одного з голів у Черкасах. Цього разу бив сам, але в першому випадку запустив по чайках, а в другому, після швидкої багатоходівки, хтось із суперників встиг підвернутися під удар. А пізніше, після пасу з глибини, Аржанов із захисником за спиною пробивав точно в ціль, але Ситников виручив гостей, парирувавши на кутовий. І от якраз цей корнер став результативним. На навіс Мусолітіна пішов Гошкодеря і на ближній штанзі ухитрився, знаходячись боком до воріт, п’ятою відправити м’яч у ворота – 2:0. Дух Златана замайорів над ареною «Чорноморця».

І до перерви, і після одесити провели низку гострих атак. Особливо здорово на досвіді виглядав Аржанов, який і штрафний бив, і комбінації замикав, і на навіси відгукувався. Напевно, це закономірно, що саме досвідчений форвард у підсумку поставив крапку в цій грі. Атаку, яка починалася в глибині поля, розганяв Хамелюк, а загострив Норенков своїм низовим (!) пасом з лівого краю в карний майданчик. Погано вишикована задня лінія Гірника-Спорт повністю розсипалася, й Аржанову залишилося вишукано на замаху прибрати останнього суперника й преспокійно пробити в дальню «шістку» – 3:0. Другий тур поспіль забиває Володимир.

Зрозуміло, з трьома голами переваги та повним складом досвідчених гравців Чорноморець спокійно дограв час, який лишався, й поклав у скарбничку ще три очка. Щоправда, в кінцівці гол престижу записав на свій рахунок колектив гостей. Після подачі Одарюка з правого флангу ще один «джокер» – Суханов – ударом через себе в падінні підсолодив провальний матч гостей. 3:1. Гірник-Спорт на старті нового сезону стабільний – знову поразка, знову три пропущених м’ячі…

Man of the Match: Микола Мусолітін (Чорноморець)

Відкрив рахунок, чим уже на 5-й хвилині задав потрібний темп матчу, а потім з кутового асистував Гошкодері, в активі якого –
головний претендент на гол туру. Відпрацював виділений тренерським штабом час добре.

Чорноморець (Одеса) – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – 3:1
Голи: Мусолітін, 5, Гошкодеря, 29, Аржанов, 78 – Суханов, 89

Чорноморець: Кожухар, Голіков, Васильєв (Грачов, 62), Гошкодеря (Войтіховський, 82), Норенков, Мусолітін (Хамелюк, 71), Ткачук, Танчик (Павлов, 46), Ярошенко, Коваленко (Воронін, 59), Аржанов. Запасні: Безотосний, Брагару, Велєв, Коваль. Головний тренер: Ангел Червенков.

Гірник-Спорт: Ситников, Пінчук, Кравчук, Деркач, Шопін, Ралюченко (Корольков, 54), Чепелюк, Батюшин, Лозовий (Одарюк, 68), Збунь (Суханов, 74), Лиховидько (Козлов, 81). Запасні: Данкович, Черниш, Головко. Головний тренер: Володимир Мазяр.

18:00. г. Одеса. Стадіон «Чорноморець». 1918 глядачів; поле 4; +22С
Арбітр: Олександр Шандор (Львів)
Попередження: Кравчук, 17; Гошкодеря, 27; Деркач, 33; Голіков, 35; Лиховидько, 36; Аржанов, 50; Коваленко, 55; Одарюк, 90