SPORTARENA.com
ingulec.com
Інгулець здобув свою першу перемогу у сезоні в домашніх стінах.

Ярослав Кроха, Sport Arena

Свій перший домашній матч у сезоні проводив один із фаворитів Першої ліги та фіналіст минулорічного Кубка України. Інгульцеві протистояла команда, яка 13 матчів з минулого сезону (не враховуючи технічні перемоги і матчі плей-офф) не може виграти у чемпіонаті. Перемогти Агробізнесу у Петровому буде досить непросто, особливо враховуючи той факт, що Інгулець у минулому сезоні взяв чотири із шести можливих залікових пунктів в очних зустрічах.

Команда Сергія Лавриненка після поразки в першому турі почала агресивно і вже на 18-й хвилині зуміла досягнути успіху. Найкращий розпасівник минулого сезону Олег Синьогуб пройшов лівим флангом, навісив і Січінава на ближній штанзі зумів перевести м’яч у ворота. Для чого Курило вирішив піти головою на цей простріл, залишається загадкою. 1:0.

Щоправда, за кілька хвилин до цього Інгулець міг пропустити, коли Богдан Шуст помилився на виході, Сікорський виманив його за штрафну і закручував у порожні ворота. Богдан має виставитися Павлову, який головою виніс м’яч на кутовий. І відразу ж пригадується матч першого туру, коли помилка Шуста на виході коштувала Інгульцеві пропущеного м’яча у Харкові і поразки. Схоже, тренерові воротарів клубу Олегу Стронцицькому треба попрацювати з досвідченим воротарем у цьому компоненті.

А на 25-й хвилині господарям стало легше після вилучення Думанюка, який занадто агресивно пішов ногою на верховий м’яч і ледь не зніс голову Козаку. Мінімальна перевага й кількісна більшість — чудовий підсумок першої половини гри для Інгульця.

Другий тайм пройшов під акомпанемент атак господарів, які були винагороджені на 82-й хвилині. Щедрий пройшов лівим флангом, навісив і Коваленко з незручної правої ноги м’яко примудрився перекинути воротаря – м’яч від поперечки опустився за лінією воріт. Щоправда, перед цим на 78-й хвилині суперсейвом відзначився Шуст після удару метрів з 25-ти Кухарука. Браво, Богдане!

Агробізнес запам’ятався дебютом іспанського легіонера Педро, який замінив Бойчука. Це була п’ята заміна з боку Остапа Маркевича. Але здобути першої перемоги в сезоні гості не змогли — на відміну від господарів.

MAN OF THE MATCH: Ілля Коваленко (Інгулець)

Ледь не найкращий матч провів лівий вінгер. Саме він забезпечив передачею Синьогуба, після якої господарі повели в рахунку. А потім ще й сам забив технічним і дуже красивим ударом.

Інгулець (Петрове) – Агробізнес (Волочиськ) – 2:0
Голи: Січінава, 18, Коваленко, 81

Інгулець: Шуст, Балан, Ковальов, Павлов, Синьогуб, Лупашко, Клименко (Ігнатьєв, 85), Коваленко (Коробка, 84), Запорожець (Мішуренко, 75), Козак (Щедрий, 70), Січінава (Марчук, 88). Запасні: Шухман, Льопка, Елла Кен, Писко, Фатєєв, Акименко, Кучеренко. Головний тренер: Сергій Лавриненко

Агробізнес: Воробей, Гагун (Стасишин, 77), Юхимович, Курило, Бойчук (Пабло, 81), Кухарук, Думанюк, Черненко, Груша (Зінкевич, 63), М.Когут (Семенюк, 52), Сікорський (Семенець, 63). Запасні: Панченко, Палюх, Когут Іван. Головний тренер: Остап Маркевич.

Попередження: Балан, 35, Синьогуб, 44 – Думанюк, 4, Семенюк, 55, Груша, 60, Черненко, 90+1.
Вилучення: Думанюк, 25 (серйозне ігрове порушення)18:00. смт. Петрове. Стадіон «Інгулець». 940 вболівальників. Оцінка поля – 5. 24С
Арбітр: Сергій Задиран (Київська область)