SPORTARENA.com
ckdnipro.com.ua
Тренерська дуель Столовицького та Кирилюка не визначила переможця.

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Черкасах зустрічалися два дебютанти Першої ліги. На старті сезону кременчуцький колектив продемонстрував, що їх не варто недооцінювати. Підопічні Столовицького здобули чотири залікових пункти із шести. Черкащина все ще чекала першої перемоги. Необхідно зазначити, що підопічні Кирилюка прогресують від матчу до матчу і можна з упевненістю заявляти, що черкасці дадуть бій будь-якому супернику. Оболонь-Бровар у минулому турі могла у цьому переконатися, коли черкасці відігралися після 0:2 у першому таймі на виїзді, а за підсумками того матчу Віталія Бойка було визнано найкращим гравцем туру.

У цьому матчі була ще одна родзинка — тренерське протистояння черкасця Столовицького та Кирилюка. Щоправда, тут багато залежить від комплектації команди. А у кременчужан футболісти більш досвідчені. Що й довели вони у першому таймі. Забивши двічі та й у цілому, продемонструвавши потужну гру до перерви.

На 28-й хвилині після розіграшу кутового Локтіонов від дальньої стійки прострілив, кіпер Майборода помилився і екс-черкасець Гончаренко забив у порожні ворота. 0:1 А за чотири хвилини гості подвоїли рахунок. Після навісу з флангу Локтіонов м’яко викотив Павлику, той увійшов до штрафної і пробив у верхній кут. 0:2. Після настілки потужного початку і якісної гри команди Столовицького, здалося господарі приречені. Але не так сталося як гадалося.

Уже на 51-й хвилині Бойко вирізав зі своєї половини фантастичну передачу, Медведь вийшов на рандеву з Будюком і пробив того. А через 14 хвилин Кошелюк видав відмінну передачу також зі своєї половини, захисники Кременя не зуміли перервати політ м’яча, свіжий Малей вийшов один на один із Будюком і зрівняв рахунок.

Наприкінці матчу Черкащина цілком могла вирвати перемогу, але спурт Тенжицького перервали одразу два захисники гостей. У підсумку 2:2 і господарі здобувають другу поспіль супервольову нічию.

MAN OF THE MATCH: Роман Локтіонов (Кремінь)

У матчі проти колишніх одноклубників сам не забив, але виявився причетним до обох голів у ворота Черкащини.

Черкащина (ОТГ Черкаси)Кремінь (Кременчук) – 2:2
Голи: Медведь, 51, Малей, 65 – Гончаренко, 28, Павлик, 32

Черкащина (стартовий склад): Майборода, Домальчук, Цибульник, Бурлін, Чорний, Медведь, Бойко, Кошелюк, Зеленевич, Погранічний, Фаюк. Запасні: Марченко, Шурубура, Сторчоус, Тищенко, Тенжицький, Задорожнюк, Стрикаль, Орел, Малей, Цебро, Ленчинков, Антонюк. Головний тренер: Олександр Кирилюк

Кремінь (стартовий склад): Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Сафонов, Єрмаченко, Павлик, Воронченко, Мурашов, Локтіонов. Запасні: Олійник, Маліновський, Астахов, Масалов, Скоблов, Тарануха, Нечипоренко. Головний тренер: Ігор Столовицький

18:00 м. Черкаси. Центральний стадіон.
Арбітр: Дмитро Кубряк(Одеса)

Остаточну статистику буде додано в протокол матчу після звірки з офіційним рапортом арбітра.