SPORTARENA.com
gornyak-sport.net
Шалений гол Майданевича приніс гостям перемогу.

Ярослав Кроха, Sport Arena

У гості до Горішніх Плавнів завітала Оболонь-Бровар, яка розпочала сезон з двох результативних нічиїх. У 11-ти зустрічах між суперниками не було зафіксовано жодної нічиєї. Минулого сезону “гірники” святкували досить сенсаційну перемогу вдома,адже команди були на різних полюсах таблиці.

Та й цього разу підопічні Володимира Мазяра підходять до зустрічі не в найкращому гуморі, адже з середини квітня вісім турів поспіль команда не може перемогти. Здобути три залікових пункти у грі з “пивоварами” буде непросто, адже кияни налаштовані виправити невтішну для себе статистику і починаючи з квітня уперше перемогти у гостях.

Відзначимо, що напередодні третього туру обидва клуби
попрацювали на трансферному ринку. Гірник-Спорт дозаявив двох нападників — Віктора Хомченка та Артема Хоцяновського, а ще один новачок Іван Білий не зміг зіграти через те, що його трансфер все ще у Вірменії. А Оболонь-Бровар підсилилася хавбеком Пучковським із грузинського Мерані.

Жоден із новачків не з’явився у складі команд але і без них було кому «запалювати». Уже на 13-й хвилині після вкидання ауту Майданевич, розігравшись із Бровченком, черпачком навісив до штрафної,одразу два гравці набігали на м’яч, і дезорієнтували екс-воротаря оболонців Ситникова. 0:1.

За кілька хвилин Слободян міг збільшити рахунок, але Деркач виніс м’яча з лінії воріт. А на 24-й хвилині Деркач міг зрівняти рахунок, але після навісу Лиховидька пробив вище воріт.

У другом таймі відбувся дебют, Королькова замінив Хоцяновський, але це не принесло бажаного. У підсумку Оболонь Бровар везе три очки до Києва, зберігши тенденцію – ніяких нічиїх у протистоянні команд.

MAN OF THE MATCH: Олексій Майданевич (Оболонь Бровар)

Схоже, футболіст повертається на свій рівень, коли феєрив у складі чемпіонського Арсенала-Києва. Черговий яскравий матч захисника, гол і активна гра в своїй зоні — а цього разу фулбек закривав місце лівого края над Бровченком, а не справа.

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – Оболонь-Бровар (Київ) – 0:1
Гол: Майданевич, 13

Гірник-Спорт: Ситников, Бичков (Збунь, 85), Деркач, Кравчук, Шопін, Лиховидько, Корольков© (Хоцяновський, 74), Котляр (Суханов, 79), Батюшин, Лозовий (Черниш, 88), Одарюк (Чепелюк, 85). Запасні:Данкович, Головко, Ралюченко, Білоус, Хомченко. Головний тренер: Володимир Мазяр.

Оболонь-Бровар: Федорівський, Єфремов, Коваленко©, Терехов, Бровченко (Ковбаса, 58), Покотилюк, Мединський, Улянченко (Савченко, 46), Слободян (Гуськов, 58), Майданевич, Батальський (Ткач, 90+5). Запасні: Тюрин, Корнєв, Островський, Степаненко, Ткач, Семенко. Головний тренер: Сергій Ковалець.

17:00. м.Горішні Плавні. СК “Юність”; 600 глядачів; поле 5; +28С
Арбітр: Дмитро Резніков (Кам’янське)

Попередження: Лозовий, 7; Єфремов, 77; Батальський, 88; Савченко, 90+5

Статистику звірено з офіційним рапортом арбітра.