SPORTARENA.com
fcavangard.com
«Корабели» в новому сезоні до цього ще не програвали.

Євген Тоташвілі, Sport Arena.

Обидві команди напрацювали по 4 очка після двох стартових турів, але якщо у Миколаєва перемогу над Гірником-Спорт і домашню нічию з Минаєм ніхто не забере, то Авангард після вольової перемоги над Волинню втратить свою нічию з Прикарпаттям. Скандал навколо «нелегальної заміни» призвів до технічної поразки, і як тільки всі документи від КДК УАФ надійдуть до зацікавлених сторін, відповідні зміни будуть внесені в турнірну таблицю.

Треба віддати належне тренерському штабу Авангарда – якраз «невільного винуватця» технаря – молодого захисника Савіна – вони кинули в бій з перших хвилин проти міцного МФК Миколаїв. І якраз цей молодий гравець, запустивши м’яча повздовж лівого флангу, розпочав першу гольову атаку. Далі Матяж дав на хід Ємцю, а на його флангову подачу на дальній стійці відгукнувся Собко – 1:0. Два голи та один асист на старті сезону в капітана краматорців.

Пройшло всього три хвилини – й рахунок подвоївся. Гостей підвело бажання вийти від оборони в атаку через короткий пас. Ковальов (досвідчений Ковальов!) навіщось віддав поперечну передачу на Бугая, молодий футболіст зашпортався з м’ячем, його «обікрав» на чужій половині поля Лобов, просунувся вперед і прицільним ударом з правої ноги метрів із 25-ти влучив у дальню дев’ятку – 2:0.

Лише під кінець першого тайму гості зуміли скоротити відставання. На навіс Рогозинського зреагував Сондей і після його удару м’яч влучив у захисника Ємця, який знаходився у власному карному майданчику. За версією господарів – у плече, за версією гостей і арбітра – в руку. Пенальті. Войцеховський, який взявся виконувати, не перехитрував воротаря. Але, хоча Денчук метнувся в той же лівий від себе кут, куди й пішов м’яч, витягнути його зумів лише з сітки – 2:1.

Хитка перевага дещо погіршила настрій господарів у перерві, але на їхню користь говорив резерв. Гравці, яких вони випустили, посилили гру. А дехто (далеко не вперше!) ще й відзначився результативними діями. Говоримо про Кірієнка, який цього сезону тричі вийшов на заміну й забив два м’ячі при одному асисті. Цього разу Ігор забив: після кутового від Собка і скидки від Лобова від однієї стійки на іншу Кірієнко ногою заштовхнув м’яча в ворота з близької відстані – 3:1. Ну виняткове гольове чуття!

Треба сказати, що миколаївці багато атакували, Денчуку довелося тягнути удари Ковальова та Слінкіна, відчувалася напруга. Але заміс замін і карток дещо збив темп, що було на руку тим, хто грав по рахунку. Після шість очок на старті набирає Авангард. Заробив – сім, але, як ми вже говорили, конфуз із заміною нівелював зусилля команди на Прикарпатті. У МФК Миколаїв чотири очка й перша в сезоні поразка.

Man of the Match: Олексій Лобов (Авангард)

Не тільки добротно відпрацював у центральній зоні, не тільки запресингував суперника й із нічого створив другий гол (а як виконав!). А ще й відзначився повнозначним асистом у ситуації з третім голом і навіть на око виконав багато ТТД, що допомогло господарям не втратити контроль за грою.

Авангард (Краматорськ) – МФК Миколаїв – 3:1
Голи: Собко, 10, Лобов, 13, Кірієнко, 70 – Войцеховський, 45 (пен.)

Авангард: Денчук, Воробей (Таранда, 90+2), Брюхов, Савін, Ємець, Полюлях, Сеницький, Лобов, Собко© (Дедяєв, 79), Матяж (Моісеєнко, 52), Яворський (Кірієнко, 67). Запасні: Солдатенко, Мірошник, Владимиров, Шаврін, Бородай, Аксьонов, Тищенко. Головний тренер: Олександр Косевич.

Миколаїв: Старченко, Попов, Кушніренко, Кіричук, Слінкін, Вітенчук, Ковальов©, Сондей (Кравченко, 75), Бугай, Рогозинський (Семенов, 80), Войцеховський (Берко, 83). Запасні: Агаларов, Горват, Семенина, Куксенко. Головний тренер: Сергій Шищенко.

17:00. г. Краматорськ. Стадіон «Прапор». 1114 глядачів; поле 4; +22С
Арбітр: Ігор Сташук (Чернігів)
Попередження: Лобов, 29; Ємець, 44; Савін, 62; Бугай, 67; Кравченко, 84; Вітенчук, 86

Статистику звірено з офіційним рапортом арбітра.