SPORTARENA.com
fcrukh.com
Львівський клуб здолав іванофранківців – 2:1.

Дмитро Антоненко, Sport Arena

Рух після нічиєї в Харкові, Прикарпаття – після поразки в Луцьку, обидва суперники залишилися невдоволеними. А, отже, й надмотивованими. Уже з перших хвилин пішли гострі моменти, й стало ясно – господарі мають твердий намір цього разу розжитися максимумом очок. Відкривати рахунок вони могли вже в самому дебюті, коли Кондраков бив головою після закидання Брікнера. На ударну позицію також виривався Заставний, а після випаду Русина голкіпера підстрахувала стійка. А підсумком цих небезпечних атак став епізод із пенальті, коли після флангового загострення Заставного м’яч відскочив до Мисика, який мітив точно в площину воріт, але під м’яч метнувся захисник Данищук і десь зачепив його рукою. Кондраков легким ударом із позначки розвів м’яч і воротаря по різних кутах – 1:0.

Гості спробували оперативно зміцнити атаку, випустивши чистого форварда Дитка замість атакувального хавбека Кузьмина. Але не встигли особливо розгорнути гру за іншим планом (згадується хіба неточний удар Борисевича здалеку), як пропустили вдруге. Тепер Копина дав діагональ в карний майданчик, де на місці центрфорварда опинився правий латераль Заставний і холоднокровно переграв голкіпера – 2:0. А тут же – ще одна неприємність. При вкиданні ауту на лівому фланзі форвард гостей Барчук навіщось пішов у підкат на Брікнера, скосивши його з газоном. За фол і бурхливу реакцію по ньому форвард отримав жовту й червону слідом картки.

Здавалося, після першого тайму інтризі кінець – два голи й меншість сторони, що програє. Але гості потужно почали другий тайм і доволі швидко скоротили відставання до мінімуму. Власне, повинні були це робити ще раніше, коли Худобяк, щойно вийшовши на поле, зі штрафного ледве не забив (воротар перевів м’яча в поперечину). А за дві хвилини після подачі Конкольняка бразилець Сідней не зміг ні винести, ні зупинити м’яча, тож Цюцюра з близької відстані розстріляв кут воріт – 2:1.

У господарів вистачало моментів, щоб забити й почуватися впевненіше. Вульчин потягнув розкішний удар Мисика, Кондраков дивом не замкнув одну з подач із глибини, Русин, знову ж таки, дивом двічі не забив із близької відстані, з близької відстані не влучив у ворота Брікнер, а в кінцівці супер-шанс був у Синиці… Добре, що Прикарпаття в меншості просто не знайшло сил і можливостей на відіграш. Єдиний гострий шанс у кінцівці був у Худобяка, але його удар накрив воротар, а ще був момент Дитка, але він і в ворота не влучив, і офсайдної пастки не уник – спроба виявилася марною. Отож, Рух здобув 8 очок і пішов у групі лідерів за підсумками четвертого туру. А от Прикарпаття лишається з чотирма очками по факту та шістьма в умі (ми пам’ятаємо, що КДК присудив команді технічну перемогу над Авангардом, але поки що є час на апеляцію суперника, документи ще не пішли в дію).

Man of the Match: Володимир Заставний (Рух)

Для нинішнього Руху він уже старожил – приходив у команду, ще коли вона була в Другій лізі, а взагалі має навіть єврокубковий стаж. У матчі з прикарпатцями він дуже активно відіграв на своєму фланзі, забив де-факто переможний м’яч, ще не раз опинявся на ударних позиціях і допомагав з атаками Русину, Мисику та Кондракову.

Рух (Львів) – Прикарпаття (Івано-Франківськ) 2:1
Голи: Кондраков, 23 (пен.), Заставний, 36 – Цюцюра, 48

Рух: Мисак, Заставний, Дуць©, Немчанінов, Сідней (Леандро, 57), Калюжний (Марушка, 83), Брікнер (Мартинюк, 76), Копина, Мисик (Синиця, 61), Русин (Банасевич, 86), Кондраков. Запасні: Іллющенков, Габріель, Никитюк, Шевчук. Головний тренер: Леонід Кучук.

Прикарпаття: Вульчин, Данищук (Худобяк, 46), Бочкур© (Француз, 83), Ковальчук, Яневич, Борисевич, Оринчак (Януш, 61), Цюцюра (Семотюк, 65), Кузьмин (Дитко, 27), Конкольняк, Барчук. Запасні: Піцан, Стеф’юк, Солдатенко, Радульський, Пастух, Геник, Бойко. Головний тренер: Володимир Ковалюк.

18:00. м. Львів. Стадіон «СКІФ». 3200 глядачів. Поле 5. +23С
Арбітр: Олександр Титов (Донецьк)

Попередження: Данищук, 22; Барчук, 40; Синиця, 74

Вилучення: Барчук, 40 (повторне попередження)

Протокол звірений з офіційним рапортом арбітра.