Нудна нічия Авангарду і Оболоні-Бровар у центральному матчі туру

fcavangard.com
Оболонь Бровар відігралася у Краматорську, боротьба в групі лідерів Першої ліги тільки починається.

Ярослав Кроха

Друга і третя команди поточної таблиці зустрічалися в Краматорську. Кияни приїхали до Краматорська з двома новачками – і досвідчений Валєєв, і Шевченко, який повернувся в команду, залишилися в запасі.

З перших хвилин було помітно, що команди переживають ігровий спад, викликаний виснажливими поєдинками напередодні, де сьогоднішні суперники здобули непрості перемоги. Додайте сюди і довгий переїзд киян – можна знайти виправдання діям гостей до перерви.

Та й шалена спека не дозволяла командам у першому таймі не тільки створювати моменти, а й узагалі діяти конструктивно. Хіба що згадується удар Лобова зі штрафного на 34-й хвилині, коли Федорівський кулаками перевів м’яча на кутовий.

На початку другого тайму ледь не пройшов кутовий від киян, Денчук пролетів повз м’яч на виході, але захисники підстрахували свого голкіпера. А на 52-й хвилині Батальський відгукнувся на навіс зі штрафного і з 12-ти метрів відправив м’яча у небо.

На 62-й хвилині Федорівський був змушений демонструвати сейв після удару з району 11-метрової позначки Сеницького. А на 66-й хвилині після навісу Собка з кутового Брюхов ударом головою вирізав у дальню дев’ятку, але м’яч пролетів над нею.

І лише на 73-й хвилині свіжий Кірієнко ледь не першим дотиком заробив на собі пенальті. Лобов правим флангом протягнув м’яч, дійшов до лінії воріт і віддав під себе, Кіря класично корпусом прикрив м’яча і Валєєв руками поклав на газон форварда Авангарда. Сам же постраждалий чітко виконав вирок арбітра. 1:0. Але вже за дві хвилини кияни зробили рахунок нічийним. Після пожежі в штрафній Авангарда з м’ячем опинився Семенко, який з лінії штрафної м’яко перекинув на Терехова і той з кута воротарської пробив повз Денчука. 1:1.

Ця нічия дозволила Авангарду закріпитися у трійці лідерів, а Оболонь-Бровар поки четверта.

Man of the Match: Назарій Федорівський (Оболонь-Бровар)

Якщо у першому таймі кіпер пивоварів залишався майже без роботи, то у другому кілька разів показував свою реакцію. Дуже складно було б у Краматорську Оболоні-Бровар.

Авангард (Краматорськ) – Оболонь-Бровар (Київ) – 1:1

Голи: Кірієнко, 73, з пенальті,Терехов, 80

Авангард (стартовий склад): Денчук, Воробей, Брюхов, Савін, Ульянов, Полюлях, Сеницький, Ємець, Собко, Лобов, Яворський. Запасні: Солдатенко, Мірошник, Бородай, Моїсеєнко, Шаврін, Матяж, Дедяєв, Сухаров, Кірієнко. Головний тренер: Олександр Косевич.

Оболонь Бровар (стартовий склад): Федорівський, Батальський, Гуськов, Єфремов, Майданевич, Мединський, Покотилюк, Семенко. Тєрехов, Коваленко, Улянченко. Запасні: Тюрін, Безуглий, Бровченко, Валєєв, Ковбаса, Прокопенко, Пучковський, Ткач, Шевченко. Головний тренер: Сергій Ковалець.

17:00. м. Краматорськ. Стадіон «Авангард»

Арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса)