Волинь у вогняному матчі обіграла Чорноморець

SPORTARENA.com
fcvolyn.net
Одесити догравали матч удев’ятьох!

Михайло Дубинець

Цей матч закривав програму п’ятого туру, і обидва амбітних колективи уже знали, що низка їх прямих конкурентів втратили очки.

Матч потенційних лідерів Першої ліги сезону почався як і належить настільки статусному поєдинку. Уже на третій хвилину Воронін залишив свою команду в меншості, зумівши привезти собі і пенальті, і ще й червону побачив перед собою за грубу гру у власній штрафній на Кожанові, який чисто виходив один в один з Безотосним. Кожанов сам і взявся пробити з «точки». 1:0.

Червенков змушений був вдатися до стратегічної перестановки, випустив на поле замість вінгера Коваленка лівого захисника Норенкова. Та за кілька хвилин одесити пропустили ще раз. Безотосний, який вийшов вперше цього сезону в старті, помилився у простій ситуації – після несильного удару Волошиновича від кута воротарської досвідчений голкіпер не зафіксував м’яч у руках і захисник Горопевшек, який останні тури виходить на позиції форварда, проштовхнув м’яча повз кіпера. 2:0.

На 15-й хвилині ошелешені гості могли один м’яч відквитати, але Мусолітін трішки не дотягнувся до м’яча з убивчої позиції. На 22-й хвилин після навісу справа і удару Волошиновича головою вболівальники бачили м’яче вже в воротах, але Безотосний якимось дивом з ударом впорався.

А уже в наступній атаці Чорноморець здобув право на пенальті. Норенков робив навіс до штрафної і м’яч влучив у руку капітана Сімініна. Такі пенальті зі зміною правил арбітри зобов’язані ставити, як це було вже в кількох турах Першої ліги. Павлов на 25-й хвилині пробив сильно і впевнено. 2:1.

Але за кілька хвилин лучани атакою у відповідь розірвали захист одеситів, Горопевшек покотив наліво на Волошинович і той більярдним ударом з лінії штрафної пробив у дальній кут. 3:1.

Сьогодні вперше вболівальники Волині після кількох турів бану могли вболівати з трибун за свою команду і та їх порадувала уже в першому таймі. Після перерви характер гри не змінився, одесити намагалися агресивно діяти попереду. Але на 60-й хвилині Волинь могла забивати після атаки три в два, але Горопевшек забарився з ударом і м’яч втратив.

На 64-й хвилині сталося велике повернення до Волині – орендований у Карпат Карпенко вийшов на поле замість Михалика, Горопевшек опустився на позицію центрбека, а Карпенко посів місце центрфорварда. Тим часом Мусолітін мав свій момент, але з району штрафної пробив дуже високо над воротами.

Логічно, друга половина тайму пройшла під акомпанемент атак лучан, які мали кілька нагод зняти всі питання щодо переможця матчу. Натомість, на 85-й хвилині одисити зуміли в меншості забити вдруге. Хамелюк навісив зі штрафного, Горопевшек не найкращим чином зіграв на другому поверсі, Неділько пішов на м’яч, але Гошкодеря дограв до кінця і м’яч опинився у сітці від його голови. І це 3:2. Волинь прийшла в себе і провела кілька небезпечних атак. На 89-й хвилині Карпенко бив з гострого кута, але влучив у Безотосного.

Догравали одесити вдев’ятьох, після вилучення на 89-й хвилині за другу жовту Норенкова. У підсумку дуже важлива перемога Волині, і третя поспіль поразка Чорноморця. Що нам Перша ліга приносить? Виключно позитивні емоції.

Man of the Match: Денис Кожанов (Волинь)

Не перестаємо хвалити півзахисника лучан. Уже на першій хвилині Кожанов зробив комфортною ситуацію для його команди, заробивши на собі червону і реалізувавши пенальті. Був він активним і далі, особливо у другому таймі всі небезпеки йшли через досвідченого півзахисника.

Волинь (Луцьк) – Чорноморець (Одеса) – 3:2

Голи: Кожанов, 4, з пенальті, Горопевшек, 14, Волошинович, 28 — Павлов, 25, з пенальті, Мусолітін, 88

Волинь (стартові склади): Неділько, Сімінін, Михалик, Болденков, Цюпа, Курко, Неплях, Волошинович, Кожанов, Хагназарі, Горопевшек. Запасні: Леванідов, Стрижеус, Мельничук, Рябов, Ульянов, Чачуа, Бартулович. Климець, Богомаз, Пономар, Котляров. Головний тренер: Андрій Тлумак.

Чорноморець (стартові склади): Безотосний, Воронін, Гошкодеря, Остапенко, Рижук, Ткачук, Мусолітін, Хамелюк, Коваленко, Аржанов, Павлов. Запасні: Кожухар, Грачов, Норенков, Велєв, Коваль, Барагару, Войтіховський, Граматік. Головний тренер: Ангел Червенков.

Вилучення: Воронін, 2, Норенков, 89 (Чорноморець)

19:00. м.Луцьк. Стадіон «Авангард»

Арбітр: Михайло Райда (Ужгород)