На фоні втоми: Оболонь і Волинь не змогли переграти одне одного

SPORTARENA.com
fcbrovar.obolon.ua
Нульова нічия в Києві порадувала конкурентів.

Ярослав Смілянський, Sport Arena.

Центральний матч туру очікувався б як протистояння двох лідерів, натомість, шостий тур Оболонь починала четвертою, а Волинь з її підбором гравців – взагалі середняком (9-11 місця). Але в чому особливість моменту в Першій лізі – різниця між двома командами складала всього два очка. Не було сумніву: хто б не виграв тут, він зробив би ривок вгору й заодно опустив би конкурентів.

Але між очікуваннями та реальністю виявилася великою різниця – попри всі старання, голи команди відклали аж до кінця. І так і не порадували фанатів (принаймні, своїх). Хоча вже на третій хвилині Кожанов зі штрафного з гоструватого кута мітив у ближню дев’ятку (киян виручив Федорівський), пізніше Цюпа неточно пробив здалеку, а Курко – після стандарту. Оболонь прокинулася лише після 20-ї хвилини, та й то – на штрафні від Мединського свої не реагували, натомість, ледве не зрізав у власні ворота форвард лучан Карпенко.

Вже ближче до перерви навіс Бровченка ледве не використав Батальський, але головою спрямував м’яча над каркасом – як і Курко після чергового стандарту Кожанова. А найкращий шанс забити у господарів був відразу ж після перерви. Це Безуглий з близької відстані замикав кутовий від Мединського. Тут Неділько по-справжньому виручив лучан. А який шанс був у Бровченка, який головою (!) бив після подачі зі свого лівого краю! І не влучив в ворота – вище цілі…

Волинь грала по супернику, але якраз вона розіграла кілька найцікавіших комбінацій. В ході однієї з них Климець розрізним прихованим пасом вивів Бартуловича прямо на воротаря, і тут розумник Федорівський врятував Оболонь. Пізніше Климець взагалі розметав суперників на фланзі й після його прострілу м’яч влучив у поперечку, але це все було марно – трішки раніше він випустив м’яча за межі поля. У господарів, у свою чергу, намагалися бити Єфремов, Мединський і Безуглий – але також безрезультатно. Останнього удару завдавав один із найактивніших – Мединський (йому майстерно скидав від дальньої стійки Батальський), але під тиском волинянина Курка засадив у небеса.

Матч був напруженим, нема питань. Футболісти майстерні, тому це навіть не «бий-біжи» було, а досить цікава гра, попри нулі на табло. Але все ж, якщо по справедливості, не заслужила жодна з команд у цьому матчі на три очки. Тож, нічия справедливо «наздогнала» киян і лучан – на радість їхнім менш укомплектованим, але більш успішним конкурентам.

Man of the Match: Василь Курко (Волинь)

Приїжджій команді апріорі важче, а тим більше – Волині після марш-кидка Луцьк-Хмельницький-Київ із серією післяматчевих пенальті проти Поділля. Тим не менш, гості витримали напругу, а Курко не лише добре відпрацював на місці «хвилеріза», а й відзначився в обох карних майданчиках. Біля своїх воріт добре відтісняв суперників при стандартах, біля чужих – бив частіше за кадрових форвардів.

Оболонь-Бровар (Київ) – Волинь (Луцьк) – 0:0

Оболонь: Федорівський, Єфремов, Терехов, Коваленко, Безуглий, Майданевич (Шевченко, 74), Покотилюк, Валєєв, Мединський, Бровченко (Гуськов, 74), Батальський. Запасні: Тюрін, Мате, Островський, Потопальський, Прокопенко Пучковський, Степаненко, Ткач. Головний тренер: Сергій Ковалець.

Волинь: Неділько, Сімінін, Михалик, Горопевшек, Цюпа, Курко, Неплях (Климець, 46), Кожанов, Хагназарі (Рябов, 89), Бартулович, Карпенко (Пономар, 61). Запасні: Леванідов, Ульянов, Мельничук, Стрижеус. Головний тренер: Андрій Тлумак.

Попередження: Бартулович, 86
18:00. м. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена»; 2000 глядачів; поле 5; +27С
Арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород)