Кремінь та Авангард не визначили переможця в Полтаві

SPORTARENA.com
fckremen.com
Черговий матч на чужому полі, як домашній, провели кременчужани.

Ігор Дашков, Sport Arena.

Останнім часом Кремінь у всіх на вустах – Баранка оголосив, що після підозрілого руху коштів на матчі цього клубу комітет з етики та чесної гри розпочав провадження проти кременчужан. Це дещо погіршило настрій номінальних господарів після кубкової перемоги над Черкащиною, а в гості ж приїхав один із лідерів Першої ліги – Авангард, який прикро вилетів по пенальті від Балкан.

На краматорців Столовицький виставив дещо оновлений склад – Єрмаченко, Астахов, Сидоренко, Павлик та Масалов опинилися в запасі. Щодо гостей, то місце поруч із Брюховим у центрі захисту зайняв ще один літній новачок – Бородай, а в іншому побудови Косевича виявилися досить типовими. Відразу трьох опорників кинув він на цей виїзний матч.

До певної міри, ми побачили типово нижчоліговий футбол. За пристойного темпу – багато довгих передач. За швидкого переміщення м’яча – замість комбінацій більше індивідуальних дій, дальніх ударів. У першому таймі було відразу кілька спроб забити з довгої та середньої дистанції. Ближчим до істини був кременчужанин Скоблов, який змусив попрацювати екс-одноклубника Денчука. А от удари Лобова, Воронченка пішли зовсім повз рамку.

Що стосується колеги Денчука – Будюка, то він взагалі, більшою мірою, нудьгував. Лише на 30-й хвилині біля його воріт стало гаряче, та й те – не через удар у площину, а тому, що Собко з розвороту влучив м’ячем в руку Ченбаю. Чи вище ліктя, чи нижче – тут думки команд розділилися. Рефері пенальті не поставив, команди взялися грати далі. Вже ближче до перерви, як для такої гри, супер-шанс випав Авангарду. Подачу Собка зі штрафного на дальній стійці з набігу замикав Лобов – і якби влучив у площину воріт, ще треба б подивитися, як би на це реагував воротар. Але м’яч із воротами розминувся, отже, першу половину гри команди відкатали без голів з одним ударом у площину рамки на двох.

Другий тайм у цьому плані вдався суперникам краще: нарешті пішла конкретика. Денчуку довелося справитися з дальнім ударом від Нечипоренка, а ще один удар кременчужанина (після доцільної скидки від екс-форварда Авангарду Удода) прийняв на себе захисник. Трішки в сторону від дев’ятки мітив здалеку Воронченко. А от краматорці реалізували першу ж вилазку після перерви. Та ще й здорово реалізували! Захисник Воробей здорово перехопив невдалий пас Мурашова, Сеницький відпасував на Полюляха, який дав довгу передачу по діагоналі на лівий кут карного майданчика приймаючої сторони. Там був Яворський, який змістився трішки в центр і з правої ноги по красивій дузі направив м’яча в дальню дев’ятку – 0:1! Виконав – так виконав!

Спроби відігратися були – воротар парирував удар Воронченка метрів із 18-ти, Удод на куті воротарського лише трішки не зумів приборкати м’яча й вирішувати. Сафонов після хитромудрого розіграшу штрафного пальнув над поперечиною. А коли Ченбай м’яко навісив на Воронченка, той пробив головою так, що влучив у стійку. Намагався сам добити, але Денчук накрив м’яча, який відскочив від каркасу воріт. Тож треба визнати: гол назрівав. І коли Воронченко дав довгу передачу, а Ченбай горою навісив з лівого краю, Нечипоренко пробив під поперечину, влучивши з рикошетом від каркасу в ціль – 1:1.

Кінцівочка виявилася напруженою – кожна з команд і не хотіла ризикувати, і не проти була зірвати джекпот. Хороший шанс був у Яворського, який після скидки Кірієнка не зміг переграти Будюка. У відповідь міг забивати Павлик, але, лежачи на лінії воротарської, не зміг проштовхнути м’яча в сітку. Але на підсумок гри це не вплинуло – нічия.

Man of the Match: Вадим Яворський (Авангард)

Забив красиво, відкривши рахунок. А міг і виграти перемогу для своєї команди. Вирізнявся технікою і не нижчоліговим поводженням з м’ячем.

Кремінь (Кременчук) – Авангард (Краматорськ) – 1:1
Голи: Нечипоренко, 72 – Яворський, 55

Кремінь: Будюк, Малиновський (Сидоренко, 62), Зозуля, Гончаренко, Ченбай©, Сафонов, Скоблов (Павлик, 46), Нечипоренко (Масалов, 90+3), Воронченко, Мурашов (Єрмаченко, 60), Удод (Тарануха, 66). Запасні: Олійник, Астахов, Куць, Городенко, Закорський. Головний тренер: Ігор Столовицький.

Авангард: Денчук, Воробей (Сухаров, 73), Брюхов, Бородай, Ємець, Полюлях, Сеницький (Дедяєв, 84), Лобов, Собко© (Кірієнко, 59), Матяж (Моісеєнко, 70), Яворський (Ульянов, 88). Запасні: Солдатенко, Мірошник, Савін. Головний тренер: Олександр Косевич.

17:00. м. Полтава. Стадіон «Локомотив»; 200 глядачів; поле 4; +26С
Арбітр: Олексій Деревинський (Київ)
Попередження: Гончаренко, 57; Полюлях, 83; Моісеєнко, 89