784
18643924

Інгулець зіграв унічию вдома з Минаєм і втратив лідерство

SPORTARENA.com
Якби такий рахунок зберігся, Інгулець розділяв би перше місце з Агробізнесом, ingulec.com
Лише наприкінці матчу Інгулець зумів вирвати нічию.

Євген Тоташвілі

У Петровому лідер Першої ліги приймав сьому команду чемпіонату. Між суперниками шість позицій у турнірній таблиці, але відділяє їх всього три залікових пункти. Раніше в офіційних матчах суперники не зустрічалися.

На тижні обидві команди пройшли далі в Кубку України, тим самим довели, що перебувають у своїй оптимальній ігровій формі. Підопічні Лавриненка у 2019 році на своєму полі ще не програвали, але новачки Першої ліги приїздили до Петрового з бажанням зіпсувати цю статистику.

Напередодні очного протистояння суперники підсилилися молодими футболістами. Інгулець підписав нападника Лободу, а Минай дозаявив Ібадова, який може зіграти як у захисті, так і у півзахисті.

Щодо першого тайму, то тут спрацювало правило футболу, згідно з яким логіку тут шукати не варто. Перших півгодини Інгулець нічого не дозволяв зробити біля своїх суперникові, та й сам особливо не виділявся моментами окрім територіальної переваги. Але на 30-й хвилині сталося неймовірне —  Сантос довгою передачею з місяця лівого захисника знайшов Стасюка, який одним дотиком просунувся вперед, а другим рівно з місця між лінією штрафної і боковою лінією з лівою відправив м’яча за спину ошелешеному Шусту. Фантастика і 0:1. Окрилені успіхом за кілька хвилин ужгородці провели ще одну атаку, Пиняшко з власної половини поля відправив у прорив Гегедоша, який увійшов до штрафної, обманним рухом пішов від Павлова і з центральної зони пробив прямо у Шуста…

А такі шанси тринькати не можна, бо перед свистком на перерву Інгулець отримав стовідсоткову можливість зрівняти рахунок. На 44-й хвилині Запорожець навісив у район 11-метрової позначки, Попович вийшов далеко з воріт, врізався у Мішуренка і Шандор небезпідставно вказав на «точку». Але Щедрий не зумів переграти Поповича, який вгадав напрямок удару.

Другий там пройшов у тому ж ключі, що й перший. Господарі багато пресингували, йшли вперед великими силами, тоді як Минай спокійно грав у захисті, шукаючи свій шанс. Лавриненко випустив на поле Січінаву, який і зумів наприкінці тайму зрівняти рахунок. Запорожець ввів м’яч з ауту, Синьогуб м’яко вирізав з лівого флангу до штрафної і Січінава ударом головою як із підручника відправив м’яч у дальній кут. 1:1

Кінцівка другого тайму пройшла під акомпанемент атак господарів, але забити могли саме гості. Минай вибіг у контратаку у компенсований час, Нурієв протягнув м’яча по центру, Запорожець ціною жовтої картки і небезпечного штрафного у бік воріт Шуста, зупинив суперника. Але ужгородці не скористалися цим подарунком.

У підсумку нічия, Інгулець, незважаючи на те, що просидів обидва тайми на воротах опонента, втрати два очки і віддав першу сходинку.

MAN OF THE MATCH: Петро Стасюк (Минай)

Лівий вінгер Миная заслужив сьогодні на відмінну оцінку. Господарював на своєму фланзі, забивши шалений за виконанням м’яч. І нехай хто хоче говорить, що він робив передачу – ми в це не віримо!

Інгулець (Петрове) – ФК Минай – 1:1
Голи: Січінава, 82 — Стасюк, 30
Нереалізований пенальті: Щедрий, 44 (воротар)

Інгулець: Шуст, Балан, Ковальов, Павлов, Синьогуб, Лупашко, Запорожець, Клименко, Щедрий (Січінава, 63), Коваленко (Козак, 74), Мішуренко. Запасні: Шухман, Льопка, Кучеренко, Коробка, Акименко, Фатєєв, Писко, Лобода, Елла Кен. Головний тренер: Сергій Лавриненко

Минай: Попович, Жичиков, Маткобожик,  Антоніо Сантос (Допілка, 56), Стасюк, Гавриленко, Нурієв, Страшкевич (Допілка, 88), Пиняшко (Араужу, 76), Глагола (Вагін, 54), Гегедош (Маїк, 61). Запасні: Кулинич, Беца, Кіча, Карноза. Головний тренер: Василь Кобін

18:00 смт. Петрове. Стадіон “Інгулець”. 780 глядачів. +28 С
Арбітр: Олександр Шандор (Львів)
Попередження: Щедрий, 45+1, Ковальов, 61, Павлов, 85, Запорожець, 90+3 – Глагола, 35, Нурієв, 71