Металіст 1925 здобуває вольову перемогу над Гірником-Спорт

SPORTARENA.com
Ярослав Ямполь, metalist1925.com
Харків’яни залишаються серед лідерів після семи турів.

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Горішніх Плавнях зустрічалися 14-та та друга команди чемпіонату. Гірник-Спорт у цьому сезоні в домашніх матчах здобув всього один заліковий пункт. Підопічні Мазяра залишаються у числі двох команд, які ще не перемагали вдома. Проте гостям не варто розслаблятися, адже для харківян матчі у Горішніх Плавнях складаються досить непросто. У минулому сезоні команди зіграли внічию.

Незважаючи на те, що фаворитом згідно з турнірної ситуації були такі гості, у першому таймі могли забивати саме гравці Гірника-Спорт. Довелося двічі вступати в гру Сидоренку, свої шанси мали Лозовий і Котляр, які здалеку перевіряли пильність кіпера гостей. При цьому, більше м’ячем володіли саме гості.

Але на 38-й хвилині господарі забили. Лиховидько з кута штрафної навісив на п’ятачок, Сидоренко пролетів повз м’яч, Батюшин поборовся з Поспєловим і Котляр опинився першим на добиванні. 1:0. За кілька хвилин Котляр міг відзначитися дублем, але на долю секунди не встиг до м’яча після пожежі в штрафній харків’ян, які останні хвилини першого тайму виглядали пригніченими.

Після перерви харків’яни додали. На 48-й хвилині гості зіграли перший момент у матчі, коли Давидов із лінії воротарської пробив повз дальню стійку. На 54-й хвилині Лозовий отримав передачу від Хомченка, а не реалізував вихід один на один, пробивши повз дальню стійку. А уже у в атаці у відповідь Дехтяренко не зумів забити м’яча, пробивши з убойної позиції прямо в Білого.

Ближче до завершення матчу Мазяр зняв єдиного нападника Хомченка, випустивши гравця більш оборонного плану Ралюченка. Але акцент на захист зіграв злий жарт з тренером.

На 76-й хвилині Савін з району штрафної з льоту пробив і Данкович продемонстрував прекрасний сейв, витягши м’яча з-під поперечки. А за кілька хвилин гості зрівняли рахунок. Свіжий Лукас увірвався до штрафної, Шопін змушений був фолити і арбітр вказав на «точку». Кольцов зробив рахунок 1:1. А за п’ять хвилин Прядун протягнув м’яча лівим флангом, навісив в район дальньої штанги і найкращий гравець минулого туру Ямполь ударом головою поставив крапку у матчі. 1:2.

Ця перемога дозволила Металісту 1925 залишитися у ТОП-3 і команда Андрія Демченка готується до поєдинку у понеділок проти Минаю.

MAN OF THE MATCH: Ярослав Ямполь (Металіст 1925)

Майже весь матч провів непомітним Ямполь, але в кінці довів, що він зараз у фантастичній формі, опинившись там, де потрібно. І, важливо, що коли це було треба!

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – Металіст 1925 (Харків) 1:2
Голи: Котляр, 38 – Кольцов, 80, Ямполь, 85

Гірник-Спорт (стартовий склад): Данкович, Бичков, Кравчук, Білий, Шопін, Лозовий, Батюшин, Чепелюк, Котляр, Лиховидько, Хомченко. Запасні: Ситников, Суханов, Деркач, Корольков, Одарюк, Ралюченко, Білоус, Головко, Черниш, Збунь, Хоцяновський. Головний тренер: Володимир Мазяр

Металіст 1925 (стартовий склад): Сидоренко, Кравченко, Кольцов, Давидов, Ямполь. Дехтяренко, Романов, Шершень, Цвіренко, Поспєлов, Савін Запасні: Дьяков, Єрмоленко, Єрмошенко, Дмитренко, Вентура Лопес Лукас, Петров, Жданов, Прядун. Головний тренер: Андрій Демченко

16:00. м. Горішні Плавні. Спорткомплекс “Юність”
Арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса)