SPORTARENA.com
fcavangard.com
Краматорський клуб підтвердив звання незручного для фіналіста Кубка України.

Ігор Дашков, Sport Arena

Якщо існують принципові та незручні суперники для Інгульця, то це Авангард. За вже досить тривалий час лише раз Інгулець обігрував краматорців (за іронією долі – на їхньому полі та з розгромним рахунком). А от Авангард частенько «пощипував» амбітного суперника, та й цей матч почав так, що стало ясно – нелегко буде фіналістам Кубка України.

Одна із стрімких атак «жовто-чорно-зелених» стала результативною вже в дебюті: після ауту Собко протягнув м’яча з правого флангу до лицьової, вирізавши передачу на Яворського, і Вадим поцілив точно в ворота – 1:0. На куражі удар Собка прийняв на себе захисник, а Матяж після подачі справа головою не влучив в ворота. За таке марнування Авангард міг поплатитися на 20 хвилині – Мішуренко дав розкішний пас на хід Запорожцю, але з тим дограв чіпкий Сухаров, не давши реалізувати вихід на воротаря. Також дуже підступно, з-під захисника, пробивав Січінава – але не зміг переграти Денчука. А перед самою перервою Кучеренко в підключенні на кутовий пробив прямо над поперечиною.

До всіх неприємностей, у першому таймі краматорцям довелося замінювати по травмі Лобова – благо, якраз перед цим орендували у Колоса Демченка, повернувши свого провідного атакувального хавбека останніх сезонів. Не без його участі, команда провела кілька атак. Один із штрафних (від Ємця) змусив Шуста тягнути м’яча, що крутився в ближню дев’ятку. Але було ясно – на другий тайм залишилося все цікавіше.

І справді – заруба була ще та. Місцями схоже на регбі, місцями – на боротьбу, але напружено й цікаво. Так, Мішуренко вивалювався один на один із воротарем, але з ним дограв Брюхов, не давши навіть пробити. Пізніше Січінава замикав навіс із добре працюючого лівого флангу. А третя за ліком атака стала результативною. Її розігрували в центрі Мішуренко та Коваленко, підключили Синьогуба, а його простріл з краю, підкоригований тим же Мішуренком, на дальній замкнув Січінава – 1:1. Але Авангард, як-то кажуть, і злякатися не встиг. Відразу ж Синицький запустив діагональ наліво, а новачок Дедяєв, який вийшов на заміну за кілька хвилин до того, розкішно протягнув м’яча через лівий край і виклав Яворському, який з близької відстані встиг раніше за захисників і воротаря – 2:1.

Пішли заміни – і Коробка, ледве вийшовши на поле, заробив пенальті. От тільки Мішуренко з точки пробив не так, щоб переграти Денчука – накрив м’яч досвідчений воротар. А в атаці в відповідь Демченко зобов’язаний був закріплювати перевагу Авангарду, але з вигідної позиції пробив засильно, запустивши значно вище воріт. Напруженою видалася ця кінцівочка, але незручність Авангарда для Інгульця знову підтвердилася. Після цієї перемоги 14 очок набирає краматорський клуб, відривається від Інгульця, претендує на лідерство (це стане ясно після завершення всіх матчів туру) і категорично вітає свого головного тренера Олександра Косевича з днем народження.

Man of the Match: Вадим Яворський (Авангард)

Забив двічі, визначивши підсумковий результат. Здорово взаємодіяв з партнерами і діяв максимально незручно для потроєного захисту гостей. Три голи в останніх турах у нього.

Авангард (Краматорськ) – Інгулець (Петрове) 2:1
Голи: Яворський, 11, 60 – Січінава, 58

Незабитий пенальті: Мішуренко, 70 (воротар)

Авангард: Денчук, Сухаров, Брюхов, Бородай, Ємець, Полюлях, Сеницький (Мірошник, 81), Лобов (Демченко, 33), Собко (Шаврін, 64), Матяж (Дедяєв, 58), Яворський (Моїсеєнко, 75). Запасні: Солдатенко, Воробей, Тищенко. Головний тренер: Олександр Косевич.

Інгулець: Шуст, Балан, Ковальов, Кучеренко, Павлов, Синьогуб, Лупашко (Щедрий, 75), Запорожець, Клименко, Мішуренко, Січінава (Коробка, 69). Запасні: Льопка, Козак, Елла, Коваленко, Писко, Фатєєв, Акименко. Головний тренер: Сергій Лавриненко.

17:00. м. Краматорськ. Стадіон «Прапор»

Арбітр: Денис Рєзніков (Кам’янське)

Увага! Остаточні цифри по протоколу будуть оновлені після зіставлення з рапортом арбітра!