SPORTARENA.com
Миха Горопевшек, fcvolyn.net
І наздогнала за очками Інгулець.

Ярослав Кроха, Sport Arena

У гості до іменитої луцької Волині завітав новачок Першої ліги. Перед сьомим туром команди посідали 10 та 12 позиції відповідно. Такі результати аж ніяк не могли задовольняти одного з фаворитів Першої ліги, тому підопічні Тлумака не мали права втрачати важливі залікові пункти у даному протистоянні.

Кремінь після надзвичайно потужного старту сезону вже чотири матчі поспіль не може перемогти, а на виїзді підопічні Столовицького двічі зіграли внічию. До Луцька кременчуцький колектив приїхав за першою за 20 років перемогою. Але не так склалося, як гадалося.

Уже на 32-й хвилині господарі відкрили рахунок. Кожанов промчав правим флангом і навісив на кут воротарської, звідки Горопевшек ударом головою відправив м’яча у дальній кут. І як би не апелювали до арбітра гості, що м’яч Кожанов випустив за лінію воріт, арбітр вказав на центр – 1:0. А перед перервою Кожанов виконав навіс зі штрафного і Ченбай зрізав головою м’яча у ворота. 2:0.

Після перерви на 51-й хвилині Ченбай заробив другу жовту, залишивши свою команду в меншості і цим скористалися лучани на 60-й хвилині. Кожанов запустив лівим флангом, здалося, Карпенка, той прострілив на ближню штангу і свіжий Пономар довів рахунок до розгромного. 3:0. Дуже важлива перемога Волині, яка додає впевненості у подальшій турнірній стратегії.

MAN OF THE MATCH: Денис Кожанов (Волинь)

Півзахисник традиційно був активним попереду, взявши участь у всіх трьох голах своєї команди.

Волинь (Луцьк) – Кремінь (Кременчук) 3:0
Голи: Горопевшек, 28, Ченбай, 45, у власні ворота, Пономар, 60

Волинь (стартовий склад): Неділько, Сімінін, Михалик, Болденков, Цюпа, Курко, Бартулович, Хагназарі, Кожанов, Горопевшек, Карпенко. Запасні: Леванідов, Рябов, Ульянов, Мельничук, Стрижеус, Климець, Неплях, Богомаз, Пономар, Котляров. Головний тренер: Андрій Тлумак

Кремінь (стартовий склад): Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Сафонов, Воронченко, Єрмаченко, Павлик, Нечипоренко, Удод. Запасні: Олійник, Городенко, Масалов, Куць, Тарануха, Астахов, Закорський. Головний тренер: Ігор Столовицький

Вилучення: Ченбай, 51 (повторне попередження)

19:00. м. Луцьк. Стадіон “Авангард”.

Арбітр: Олександр Сахно