Минай у драматичному матчі перестріляв у Харкові Металіст 1925

metalist1925.com
Закарпатський клуб у шаленому матчі здобув три очки.

Ярослав Кроха, Sport Arena

У Харкові зустрічалися четверта та восьма команди чемпіонату. Цей матч був надзвичайно важливий з турнірної точки зору для обидвох команд, адже суперників розділяло всього три залікові пункти. Харків’яни набрали потужну ходу, команда перемагає у трьох турах поспіль.

Щодо Минаю, то підопічні Кобіна вже три виїзні матчі не можуть виграти. Амбітні ужгородці завітали до Харкова з бажанням виправити невтішну для себе статистику. І ледь не після першого ж стандарту минай ці забили. Стасюк заробив штрафний біля кута штрафної Металіста 1925, Микуляк навісив і Гавриленко ударом головою прошиває Сидоренка.

Господарі відігралися майже відразу. Микуляк збив Савіна у власній штрафній і Кольцов не залишив шансів Поповичу. М’яч довго не затримувався у центрі, харків’яни перехопили ініціативу, але забили знову підопічні Кобіна. Дехтяренко відмахнувся від Микуляка у власній штрафній, а це друга жовта для півзахисника і «точка» у ворота Металіста 1925. Нурієв ударом з пенальті робить рахунок 1:2.

У другому таймі харків’яни залишилися в меншості. Новачок господарів Максим Прядун у необов’язковій ситуації пішов прямою ногою на Гавриленка, навіть, зачепив його і Сергій Задиран без роздумів показав червону 22-річному гравцеві.

Харків’яни у подвійній меншості заграли ще більш натхненно і дуже вчасно вийшов на поле Лукас. Саме він почав завдавати найбільше клопоту захисникам Миная, завершивши дві атаки непростими ударами для Поповича. А на 78-й хвилині Поспєлов пробив з-за меж штрафної, свіжий Вагін не встиг прибрати руку і Задіран вказав на «точку» у ворота Миная. Однак з ударом Кольцова справився Попович. Це щось неймовірне!

Але харків’яни свого досягли. Свіжий Лукас на 82-й хвилині скористався шикарною передачею Романова і зумів зрівняти рахунок. Фантастика! Ат все ж останнє слово було за Минаєм – свіжий Гегедош отримав передачу від Стасюка і потужно відправив м’яча у кут.

Металіст 1925 втрачає очко у драматичному поєдинку, а Минай продовжує радувати своїх прихильників

MAN OF THE MATCH Гегедош (Минай)

Зробив те, що має зробити форварда, який виходить на заміну, маючи перевагу у два гравці!

Металіст 1925 – Минай 2:3
Голи: Кольцов, з пенальті, 19, Лукас, 82 – Гавриленко, 10, Нурієв, 37, з пенальті, Гегедош, 90+2

Нереалізований пенальті: Кольцов, 78 (воротар)

Металіст 1925 (стартовий склад): Сидоренко, Шершень, Поспєлов, Цвіренко, Кравченко, Кольцов, Савін, Ямполь, Дехтяренко, Романов,Давидов. Запасні: Дьяков, Жук, Жданов, Єрмошенко, Дмитренко, Лукас, Єрмоленко, Петров, Прядун. Головний тренер: Андрій Демченко

Минай (стартовий склад): Попович, Жичиков, Маткобожик, Сантос, Стасюк, Гавриленко, Пиняшко, Микуляк, Нурієв, Страшкевич, Маїк. Запасні: Кулініч, Допілка, Вагін, Кіча, Беца, Ібадов, Капустей, Глагола, Гегедош. Головний тренер: Василь Кобін

Вилучення: Дехтяренко, 36, друга жовта, Прядун, 65, неспортивна поведінка (обидва – Металіст 1925)