Оболонь-Бровар обіграла Миколаїв

fcbrovar.obolon.ua
Двох м'ячів вистачило для цього команді Ковальця.

Ярослав Кроха, Sport Arena

На Оболонь-Арені зустрічалися п’ята та 11-а команди чемпіонату. Не дивлячись на місце команд у турнірній таблиці, відділяло суперників всього чотири залікові пункти. Гра обіцяла бути надзвичайно цікавою, адже обидва колективи заявляють про свої амбіції поборотися за підвищення у класі.

Безпрограшна серія Оболоні-Бровар налічує уже вісім матчів, тому гостям з Миколаєва необхідно було прикласти максимум зусиль, щоб вперше у своїй історії перемогти “пивоварів” в Києві. Підопічні Шищенка підходили до матчу не в найкращому стані, адже команда вже три тури поспіль не може перемогти. Не дивлячись на результат, гра миколаївського колективу викликає оптимізм, тому на господарів очікувало непросте протистояння.

Перший тайм пройшов за невеликої переваги киян, які перед перервою втілили її в гол. Пройшла діагональ у центральне коло, Батальський кивком голови продовжив м’яч на хід Гуськову, який потягнув м’яча через пів поля з двома захисниками на плах і побив чітко у верхній ближній кут воріт. 1:0

У другому таймі Пивовари скористалися територіальною перевагою і забили вдруге. На 73-й хвилині розіграли господарі кутовий, Мединський навісив і Коваленко у стрибку ударом головою забив 2:0.

MAN OF THE MATCH: Олександр Батальский (Оболонь-Бровар)

Черговий сильний матч форварда. Буквально замучив своєю активністю захисників Миколаєва, і став асистентом гола Гуськова.

Оболонь Бровар (Київ) – МФК Миколаїв 2:0
Голи: Гуськов, 45+2, Коваленко, 73

Оболонь-Бровар (стартовий склад): Федорівський, Батальський, Безуглий, Валєєв, Єфремов, Майданевич, Мединський, Покотилюк, Тєрєхов, Коваленко, Гуськов. Запасні: Тюрін, Бровченко, Островський, Потопальський, Прокопенко, Пучковський, Улянченко, Шевченко, Ковбаса. Головний тренер: Сергій Ковалець

Миколаїв (стартовий склад): Агаларов, Попов, Кушніренко, Семенов, Слінкін, Куксенко, Вітенчук, Ковальов, Кравченко, Рогозинський, Бугай. Запасні: Старченко, Горват, Білик, Сартіна, Сондей, Семенина, Берко, Войцеховський, Росляков. Головний тренер: Сергій Шищенко