Дубль Гегедоша приніс Минаю перемогу над Агробізнесом

Роберт Гегедош, pmg.ua
Лідер втратив очки вперше за сім турів.

Ярослав Смілянський, Sport Arena

Лідер прибув на Закарпаття із шістьма перемогами підряд – остання з них, 4:0 вдома над Гірником-Спорт, відправила в відставку головного тренера гостей Мазяра (який, щоправда, після проваленого відрізку в Першій лізі пішов на підвищення – прийнявши клуб Favbet Ліги, ПФК Львів). А от Минай за останніх чотири тури здобув 10 очок, напередодні яскраво обігравши Металіст 1925 (3:2).

На куражі після перемоги над одним із фаворитів сезону господарі почали матч проти Агробізнеса, який сенсаційно захопив перше місце й утримує його ось уже майже третину чемпіонату. Уже в дебюті Пиняшко та Гегедош розігнали кілька гострих атак, але то без завершення, то з офсайдною пасткою. Однак той настрій, з яким минайці вийшли на гру проти лідера, приніс результат уже в дебютному відрізку. Стасюк з лівого краю навісив на праву віддаль карного майданчика, звідки Жичиков акуратно скинув у центр. Саме там очікував м’яча Роберт Гегедош, з близької відстані замкнувши ударом низом – 1:0.

На куражі лідер атак минайців завдав ще одного удару в площину воріт, з яким справився Воробей. Але Агробізнес, треба дати йому належне, швидко перешикувався – раз не виходило пробити редут господарів звичними атаками, почав застосовувати дальні удари. Якщо спроба махнути здалеку Думанюку не вдалася, то Черненко штрафний вже цікавіше виконував, а після шаленого удару Курила м’яч взагалі просвистів поруч із дев’яткою.

Завершивши перший тайм із мінімальною перевагою, ФК Минай втратив її відразу ж після перерви. Воротар Попович дещо поспішно зарядив м’яча в поле, тож на перехоплення встиг опорник Думанюк. На його скидку головою стартував Груша, оминув суперника і десь із лінії карного майданчика з правої влучив у дальній кут – 1:1. Респектуємо волочисцям за вольові якості. Господарі, до слова, аж ніяк не погодилися із втратою переваги. І невдовзі Нурієв зі штрафного мітив точно під поперечину, тут Воробей у стрибку виручив «хліборобів». А ще через кілька хвилин «біло-блакитні» повернули собі перевагу. Це Микуляк обеззброїв на чужій половині поля Сікорського і тут же довгою передачею запустив у прорив Гегедоша, так що Роберт реалізував вихід один на один – 2:1.

Відсунувши гру від своїх воріт, ожививши її замінами (а вийшли, до речі, й такі стрімкі гравці, як Страшкевич і граючий спортдиректор Кополовець), Кобін втримав потрібний рахунок, і господарі навіть встигли провести кілька гострих атак. У гостей був шанс усього матчу, коли в кінцівці м’яч відскочив до Сікорського, але він із вбивчої позиції пробив вище цілі.

Тож 17 очок набирає ФК Минай – це претензія на місці мінімум у п’ятірці, а, може, й у трійці. А от лідерство Агробізнесу тепер було в руках конкурентів. Якщо Авангард свій шанс стратив, то Рух обійшов волочисців і вперше в чемпіонаті очолив турнірну таблицю.

Man of the Match: Роберт Гегедош (ФК Минай)

Оформив дубль, який і перервав переможну серію лідера. Ще кілька разів бив по воротах Агробізнесу, давав адреси передачам (особливо довгим, які різали редут гостей). Важко зараз уявити, що попередній головний тренер Куренко вже було відрахував із команди Гегедоша. Він, попри всі моменти, які знає лише команда, робить результат.

ФК Минай – Агробізнес (Волочиськ) 2:1
Голи: Гегедош, 14, 53 – Груша, 47

Минай: Попович, Жичиков (Беца, 85), Допілка, Гавриленко, Стасюк, Дмитренко, Микуляк© (Вагін, 56), Нурієв, Пиняшко (Кополовець, 71), Маїк (Шпак, 82), Гегедош (Страшкевич, 64). Запасні: Кулинич, Кіча, Антоніо Сантос, Маткобожик, Лобода, Глагола. Головний тренер: Василь Кобін.

Агробізнес: Воробей, Гагун©, Юхимович, Курило, Педро (Бойчук, 70), Думанюк (Зінкевич, 56), Кухарук (Семенець, 83), Черненко, Груша, Семенюк (М.Когут, 73), Сікорський. Запасні: Чорнобай, Палюх, Вергун, І.Когут. Головний тренер: Остап Маркевич.

17:00. с. Минай. «Минай-Арена»

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса)

Увага! Остаточні цифри протоколу будуть опубліковані після звірки з офіційним рапортом арбітра.