Sportarena
loading
18643970

Інгулець вперше обіграв Прикарпаття

SPORTARENA.com
fc.if.ua
Незручний суперник міг рятуватися, але не реалізував пенальті.

Євген Тоташвілі, Sport Arena

Вивіска матчу інтригувала: Прикарпаття ще не вигравало вдома (за дужками лишаємо +:– з Авангардом, там все-таки гра завершувалася внічию), Інгулець за чотири тури не здобув жодної перемоги, а івано-франківцям у попередніх зустрічах не зміг навіть забити, не кажучи про очки й перемоги.

Проте потужний кадровий потенціал гостей дозволив їм виставити вкотре точково перелаштований склад. «Банкет атакувальної гри» – обидві команди в наш складний час домінації схеми 4-2-3-1 зважилися поставити по 2 чистих форварди. Як наслідок, гострих моментів не бракувало. Всі шанси відкривати рахунок у дебюті матчу були в вінгера гостей Козака – але якщо в першому випадку він заліз у положення поза грою, то в другому, після розрізної передачі Мішуренка, опинився прямо перед воротарем, але Вульчин виграв цю дуель.

Однак і він був безсилим на 20 хвилині, коли Кузьмин збив Мішуренка далеко на правому фланзі захисту й гості заробили необов’язковий штрафний. Навіс Коваленка воротар не дістав, а захисник Ковальчук недалеко виніс головою. І тут почалася «Британія»: Павлов ціною пошкодження, також головою, направив м’яча у воротарський майданчик, звідки Мішуренко зробив такий собі «слем-данк» – 0:1. Дуже важливий гол особисто для Олександра, який у останніх турах чимало моментів змарнував і навіть пенальті. І перший для Інгульця в протистоянні з Прикарпаттям.

До честі господарів, вони оперативно перевели гру вперед і заробили пенальті (це Барчук, який відбув тривалу дискваліфікацію, пішов на скидку Януша, але його штовхнув у спину й перечепив ціною 11-метрового та попередження Павлов). От тільки мега-досвідчений Шуст парирував і пенальті від майстра стандартів Конкольняка, а й спробу добивання. До слова, відразу двома замінами відреагував штаб прикарпатців на ці дві ключові події – і судячи з того, що гравці залишали поле «на своїх двох», зроблені вони внаслідок невдоволення грою та необхідністю зміни тактики, а не через травми.

До перерви моменти були і в однієї команди, і в іншої. У господарів Ковальчук не влучив у ворота головою після ауту, а Конкольняк – після навісу справа, а у гостей пас п’яткою від Акименка не використав Балан, який мітив у дальній кут. А після відпочинку Прикарпаття очікувано погнало вперед, було багато флангових подач і прострілів (за відсутності Оринчака особливо старався Конкольняк, який прагнув реабілітуватися за хибу з пенальті).

Але, що стосується комбінацій, Інгулець виглядав краще. Так, як тільки вийшов Запорожець, він розіграв із Козаком гарну стіночку, тож вінгер знову опинився перед воротарем – і знову програв Вульчину. Пізніше «джокер» петрівців виводив на ударну позицію вже Коваленка, але Ілля пробив поспішно і, не виключено, з рикошетом від суперника запустив вбік від цілі. Ще Коваленко запустив м’яча вище воріт після хитрого розіграшу штрафного удару.

Хоч як потребували гості «контрольного пострілу», завдати йому не зуміли – хоча здорово загострювали гру ті ж Запорожець і Синьогуб із Щедрим. А от Прикарпаття заганяло кілька хороших атак, от тільки Конкольняку не щастило влучити, як треба, а в інших і шансів таких не було. 15 очок у Інгульця, він відірвався від прикарпатців і крокує в серединку – ближче до лідерів. От тільки остаточне місце петрівців за підсумками цього туру визначиться вже після завершення всіх матчів уїк-енду.

Man of the Match: Олександр Мішуренко (Інгулець)

Зіграв на результат: заробив штрафний і забив після нього, чим і приніс у підсумку бажані три очки своїй команді. Все, що відбувалося далі, мало значення, але вагомості внеску старожила команди не похитнуло.

Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Інгулець (Петрове) – 0:1
Гол: Мішуренко, 20
Незабитий пенальті: Конкольняк, 29 – воротар

Прикарпаття: Вульчин, Бойко (Яневич, 25), Бочкур, Ковальчук, Радульський, Боришкевич (Семотюк, 71), Януш (Шпирка, 60), Кузьмин (Хома, 80), Конкольняк, Барчук, Худобяк (Дербах, 21). Запасні: Новак, Пастух, Геник, Солдатенко, Француз. Головний тренер: Володимир Ковалюк.

Інгулець: Шуст, Балан (Синьогуб, 65), Ковальов, Павлов, Фатєєв, Лупашко, Клименко (Кучеренко, 87), Козак (Щедрий, 70), Коваленко, Мішуренко (Коробка, 83), Акименко (Запорожець, 60). Запасні: Льопка, Елла Кен, Писко. Головний тренер: Сергій Лавриненко.

17:00. м. Івано-Франківськ. Стадион «Рух»
Арбітр: Ігор Сташук (Чернігів)

Увага! Остаточні цифри протоколу будуть опубліковані після звірки з офіційним рапортом арбітра.


Все главные новости спорта и результаты в нашем Telegram. Подписывайтесь, чтобы узнавать все первым!


Добавить комментарий

Главные новости спорта

Лента новостей

Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?