«Перестрілка» на день міста: Миколаїв розгромив Кремінь

Сергій Кравченко вистрелив хет-триком, mfc.mk.ua
У день 230-річчя міста Миколаїв місцева команда обіграла новачків ліги – 6:2.

Дмитро Антоненко, Sport Arena

Чотири тури без перемог господарі, шість турів без перемог – гості. Настрій не дуже святковий, але МФК Миколаїв (особливо він) не мав права на осічку в ювілейний день рідного міста. Цю сентенцію підопічні Шищенка підтвердили вже в першому таймі, коли відвантажили суперникам чотири голи без відповіді, а після відпочинку влаштували видовищну «перестрілку». Вісім голів побачили фанати, перемогли господарі, гості забили «м’яч престижу» (і навіть два). Що ще треба?

А починалося все зі стартової люті Кравченка. Він останнім часом потрапив під ротацію, тож потребував цих голів більше за інших. Спершу після розіграшу кутового та подачі Семенини Сергій випередив захисника й воротаря, з близької відстані забивши головою (це 1:0), а буквально через дві хвилини Кравченко оформив дубль, коли злету пробив щічкою, спіймавши навіс Попова з правого краю на лівий (це 2:0).

Другий «сполох активності» – перед перервою. Цього разу Семенина подавав корнер від правого прапорця, але захисник виніс м’яча точно назад на нього. І лівша зважився тут же направити його під поперечину, заставши зненацька воротаря (це 3:0 – в рапорті відзначається, що автор Бугай, але, на нашу думку, він не зачепив м’яча – момент потребує уточнення). Знову двохвилинний інтервал – і хет-трик Кравченка. Активний Сондей протягнув м’яча через центр, але бити не став, і Сергій тут же завдав обвідного удару в дальню дев’ятку. 4:0 після першого тайму.

Ледве почалася друга половина гри, як дубль оформив уже Семенина. Знову розіграш кутового, Ковальов від лівого прапорця перевів м’яча в центр, звідки Ігор із правої ноги пальнув у куточок (це 5:0). Володіючи повною перевагою, МФК Миколаїв навіть дозволив собі «мишки-котики». Спочатку Астахов у боротьбі зі Слінкіним ціною жовтої картки супернику і пошкодження заробив штрафний. Подачу Воронченка з правого краю в центр ударом головою замкнув Юрій Павлик (5:1). А буквально через хвилину навіс Воронченка з лівого краю на дальню стійку замкнув, випередивши Слінкіна, Олександр Єрмаченко (5:2).

Думки були різні, але МФК Миколаїв все ж не допустив ну зовсім уже сенсації. Спрацювала «дніпрянська зв’язка». Кутовий від «джокера» Панасенка ударом головою завершив Володимир Кіричук (це 6:2). А потім був ще й 11-метровий – все той же Панасенко впав у боротьбі зі, здається, Сафоновим. Але удар Сондея накрив і забрав намертво воротар Будюк. Але й без пенальті МФК Миколаїв обірвав невдачі «карнавальною» перемогою в святковий для міста день.

Man of the Match: Сергій Кравченко (МФК Миколаїв)

Саме його хет-трик у першому таймі зламав усю гру кременчужанам.

МФК Миколаїв – Кремінь (Кременчук) – 6:2
Голи: Кравченко, 19, 22, 44, Бугай, 41, Семенина, 52, Кіричук, 69 – Павлик, 61, Єрмаченко, 63
Незабитий пенальті: Сондей, 73 – воротар

Миколаїв: Агаларов, Попов (Сартіна, 49), Кіричук, Білик, Слінкін (Горват, 71), Вітенчук (Панасенко, 58), Сондей, Семенина (Берко, 65), Ковальов (Росляков, 54), Кравченко, Бугай. Запасні: Старченко, Семенов, Куксенко, Войцеховський, Рогозинський. Головний тренер: Сергій Шищенко.

Кремінь: Будюк, Малиновський (Скоблов, 46), Гончаренко, Ченбай, Сидоренко, Сафонов, Масалов (Воронченко, 24), Астахов, Павлик (Нечипоренко, 80), Тарануха (Єрмаченко, 46), Локтіонов (Удод, 46). Запасні: Олійник. Головний тренер: Ігор Столовицький.

17:00. м. Миколаїв. Центральний міський стадіон; 458 глядачів; поле 4; +24С
Попередження: Слінкін, 61; Скоблов, 68; Сидоренко, 82; Сондей, 83
Арбітр: Денис Резніков (Кам’янське)