18643984

Гірник-Спорт на виїзді здолав Черкащину

Вирішальним став реалізований Батюшиним пенальті.

Черкаси

Перший матч нового-старого головного тренера гостей Ігоря Жабченко припав на поєдинок у Черкасах. Досить серйозна кадрово запакована команда гостей підходила до цього матчу на 12-му місці і для тренерського штабу Гірника-Спорт важливо було у бою перевірити своїх гравців.

Розуміли це і самі футболісти у червоній формі, які приїхали до передостанньої команди турнірної таблиці. Тому і кинулися на ворота молодого Марченка, сподіваючись забити швидкого м’яча. Але з ударами Хомченка і Лозового справилися гравці Черкащини. Кілька випадів було і в господарів, але до ударів справа не доходила. А за кілька хвилин до перерви гості забили. Збунь підхопив м’яча в районі кута штрафної на не своєму лівому фланзі після вкидання з ауту, накрутив Бойка і з правої закрутив фантастичним за виконанням ударом в дальню дев’ятку. Без шансів для Марченка 0:1.

Другий тайм пройшов у обопільних атаках. Господарі ближче до 60-ї хвилини зуміли осісти на половині поля суперника, організувавши кілька небезпечних атак. На 64-й хвилині Кравчук вибив м’яча з порожніх воріт, але за хвилину після навісу Медведя з лівого флангу Тищенко ударом головою прошив Ситникова з кута воротарської. 1:1.

Господарів надихнув забитий м’яч, які провели кілька своїх атак, які вже завершувалися ударами. Але знову забили саме «гірники». Після чергового навісу до штрафної Черкащини Кравчук опинився на газоні після боротьби з Бурліним і Титов вказав на «точку». Батюшин зумів з пенальті переграти Марченка. 1:2

MAN OF THE MATCH: Юрій Кравчук (Гірник-Спорт)

Центребек порадував грою на своїй позиції. Але в разі необхідності, зробив все, щоб вийшла вперед його команда — гравець пішов до штрафної заробив на собі пенальті.

Черкащина (Черкаси) – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – 1:2

Голи: Тищенко, 66 – Збунь, 43, Батюшин, 80, з пенальті.

Черкащина: Марченко, Шурубура, Цибульник, Бурлін, Чорний, Медведь, Кошелюк©, Тищенко (Фаюк,87), Бойко (Погранічний, 59), Авер’янов (Малєй,80), Зеленевич. Запасні: Лєнчинков, Орел, Тенжицький, Нікішов, Цебро. В.о. головного тренера: Віталій Кобзар.

Гірник-Спорт: Ситников, Суханов, Кравчук, Білий, Шопін, Лозовий (Одарюк, 85), Збунь (Одарюк, 89), Чепелюк, Корольков© (Батюшин, 72), Лиховидько, Хомченко (Хоцяновський, 46). Запасні: Данкович, Козлов, Ралюченко. Головний тренер: Ігор Жабченко.

Попередження: Шурубура, 58, Медведь, 60, Бурлін, 80.

15:00. Черкаси. Центральний стадіон. 200 глядачів. Оцінка поля — 4.

Арбітр: Олександр Титов (Донецьк)

Офіційні дані звірено з протоколом арбітра.