Інгулець здобув вольову перемогу в більшості над Миколаєвом

SPORTARENA.com
ingulec.com
Інгулець уже шостий.

Ярослав Кроха

Для Інгульця цей матч був украй важливий в усіх сенсах. В останніх п’яти матчах амбітний колектив Лавриненка здобу лише одну перемогу, тому сьоме місце перед цим туром є закономірним результатом не найкращої якості гри. Тому вдома важливо перемогти, щоб не відпускати у відрив першу шістку.

Надолужити згаяне могли і гості лише завдяки перемозі. Миколаїв шаленими темпами відновлює газон на центральному стадіоні, який не мінявся більше десятка років, будує штучні поля, відкрив власну академію. Все це свідчить про те, що вже цього сезону команда готова до підвищення в класі.

Як і суперник, Миколаїв виграв лише раз в останніх п’яти матчах. Отже зустрічалися партнери по нещастю, тому початок поєдинку видався цікавим з моментами і пристрастями. Активні дії попереду першим принесли дивіденди господарям. Запорожець з правого зробив довге закидання по флангу, Січінава зумів уникнути офсайду, прибрав на замаху Кушніренка і від дальньої стійки переправив м’яча у ворота.

Та за сім хвилин гості відігралися. Куксенко заробив кутовий, Слінкін навісив і Кушніренко скористався зі свого зросту, забивши головою. 1:1.

Другий тайм розпочався з холодного душу для гостей. На 48-й хвилині Балан зумів вийти на оперативний простір по центру воріт і Слінкіну нічого не залишалося, як фолити проти суперника, який вибігав на рандеву з Агаларовим. Це червона за зрив явної можливості забити м’яч. З убойного штрафного від напівкола штрафної Коваленко пробив над воротами.

Але на 59-й хвилині гості у меншості примудрилися заробити пенальті у власні ворота. Пройшов навіс до штрафної, Кучеренко ударив ззаду по ногах Войцеховського у власній штрафній, арбітр «нагородив» порушника, а новачок Миколаєва Панасенко, який три роки тому грав саме в Інгульці, реалізував вирок. 1:2.

За кілька хвилин проблем Миколаєву додалося з травмою Сергія Кравченка, який попросив заміну. Саме граючи вдев’ятьох і пропустили підопічні Шищенка. Балан справа навісив на дальню штангу, Синьогуб ударом головою відправив м’яча на п’ятачок і Кучеренко зрівняв рахунок без проблем. 2:2 і е вже четверта гольова від лівого вінгера.

Кінцівка матчу пройшла за повної переваги господарів і в компенсований час вони таки дотиснули суперника. Свіжий Козак протягнув м’яча лівим флангом, віддав передачу вздовж лінії воротарської, де не втримали Січінаву. 3:2.

Інгулець здобуває вольову перемогу, обходить Авангард і піднімається на шосту сходинку.

Man of the Match: Ніка Січінава (Інгулець)

П’ятий м’яч у сезоні забив у компенсований час грузинський легіонер, та й загалом своїм дублем зробив вирішальний вклад у перемогу.

Це цікаво

— До 87-ї хвилини Лавриненко, який має практично два рівноцінних склади, зробив лише дві заміни. Всього їх було три.

— У матчі жовту отримав керманич Миколаєва Сергій Шищенко за незгоду з рішеннями арбітра. Рідкісний випадок, але нове правило футболу працює в Першій лізі на повну.

— Після матчу гравці Інгульця офіційно отримали звання Майстрів спорту України за участь у фіналі в Кубку України.

Інгулець (Петрове) – МФК Миколаїв – 3:2
Голи: Січінава, 32, 90+3, Кучеренко, 74 – Кушніренко 39, Панасенко, 60, з пенальті.

Інгулець: Шуст, Запорожець, Клименко (Елла, 87), Мішуренко, Коваленко (Козак, 72), Кучеренко, Балан, Січінава (Коробка, 90+5), Ковальов, Лупашко, Синьогуб. Запасні: Льопка, Сула, Лобода, Писко, Фатєєв, Акименко, Марчук, Щедрий, Ігнатьєв. Головний тренер: Сергій Лавриненко.

Миколаїв: Агаларов, Попов, Кіричук, Кушніренко, Слінкін, Вітенчук, Куксенко (Панасенко, 46), Сондей (Рогозинський, 46), Ковальов (Горват, 52), Кравченко (Сартіна, 75), Войцеховський (Берко, 78). Запасні: Старченко, Семенов, Семенина, Білик. Головний тренер: Сергій Шищенко.

Попереджені: Коваленко, 41, Кучеренко, 60, Січінава, 81 – Кушніренко, 45+2, Агаларов, 90, Шищенко (45+2, демонстративна незгода з рішенням арбітра)
Вилучення: Слінкін, 48 («фол останньої надії»)

15:00. смт.Петрове. «Інгулець». Оцінка поля – 4. 700 глядачів. +19С
Арбітр: Владислав Дорош (Київ)