SPORTARENA.com
facebook.com/fcIngulets
Після відставки Червенкова Чорноморець ніяк не може стабілізувати результат.

Ігор Дашков, Sport Arenа

Існує стереотип – вищий дивізіон на голову вищий за перший, отже, команда, яка вилітає з УПЛ, має бути на голову вища за старожилів. Натомість, станом на 11 тур Інгулець мав на 5 очок більше, ніж Чорноморець, будучи при цьому невдоволеним виступом у чемпіонаті. Та й напередодні виїзду в Одесу він, як мінімум, не вважався андердогом в протистоянні з кризовим Чорноморцем – який пережив зміну тренера, вилетів із кубка, але продовжує виступати нерівно. І явно не відповідно досвіду та класу зібраних під свої знамена гравців.

І вже на першій хвилині Інгулець підтвердив такі думки, коли після дальнього удару Січінави довелося вступати в гру воротареві (Кожухар перевів м’яча на кутовий). На четвертій хвилині хавбек Козак перехопив м’яча й вивів на ударну позицію Мішуренка, і тут Кожухар по-справжньому виручив Чорноморець. Надалі відразу кілька потужних атак пройшло за участі форвардів і хавбеків гостей, а на 27 хвилині лише майстерність воротаря виручила одеситів після багатоходівки Запорожець-Мішуренко-Козак із ударом останнього з убивчої позиції. Тому навіть прикро за голкіпера, який здорово виручав півгодини, а потім, коли Січінава розігрався з Мішуренком, пройшов справа вздовж лицьової і з нульового кута влучив йому поміж ніг – 0:1.

Господарі старалися відігратися – невдовзі Танчик небезпечно пробивав поруч із стійкою, були гострі випади Аржанова та Ярошенка, але все ж на перерву команди пішли при перевазі Інгульця. Гра попереду в одеситів не клеїлася – форвард був відрізаним від передач, а якихось інших шляхів до воріт не знаходилося. За цих обставин варто похвалити хіба що Вороніна, чий зрізаний удар здалеку хоча б змусив похвилюватися Шуста. Як треба бити здалеку, господарям показав Інгулець. Мішуренко постачив Клименку скидку, а Влад (одесит, на хвилиночку!) розкішним ударом з правої ноги метрів із 40 влучив під поперечину – 0:2. Розкішний гол, один із найкращих у новому сезоні!

Не сказати, що одесити не старалися відігратися – було пару загострень, але простріл Танчика заблокували, як і не вдалися спроби замкнути Ковалю чи Коваленку. Натомість, Інгулець розкішно грав по рахунку. Досить сказати, що в одній атаці бідолашний Голіков вимушений був кидатися під удари Щедрого та Клименка, а пізніше хавбек гостей із потужним ударом пробив над поперечиною – і це також був удар із перспективами.

А остаточно підкосило господарів непотрібне вилучення Мусолітіна. Чемпіон світу серед молоді йшов собі на вкидання ауту, але не стримався й відмахнувся від суперника. Більшість Інгулець реалізував уже невдовзі, після скромної спроби господарів забити. Шуст вибив м’яча в поле, досвідчений Гошкодеря, здалося, не прочитав відскок, тож Мішуренко обібрав його, позбавився по ходу від двох захисників і з лівої ноги метрів із 15-ти влучив у ціль – 0:3. Ганьба для прославленого одеського клубу.

21 очко набрав Інгулець, ситуативно обійшов Рух, у якого на матч менше (пам’ятаємо про перенос із Гірником-Спорт). А от Чорноморець із досвідченим складом залишається з 13 очками в компанії середнячків…

Man of the Match: Олександр Мішуренко (Інгулець)

Форвард, який до років 26-27 грав лише на аматорах, а після того виступав тільки за Інгулець, повністю переграв суперників, у яких за спиною не один десяток матчів у Favbet Лізі. Мішуренко асистував у підіграші Січінаві та Клименку, а потім забив сам, прекрасно розібравшись із суперниками та відзначившись голом якраз перед заміною.

Чорноморець (Одеса) – Інгулець (Петрове) – 0:3
Голи: Січінава, 32, Клименко, 57, Мішуренко, 85

Чорноморець: Кожухар, Голіков, Рижук, Гошкодеря, Воронін (Норенков, 77), Ткачук, Мусолітін, Танчик, Ярошенко (Хамелюк, 60), Аржанов (Коваленко, 55), Ковпак (Коваль, 67). Запасні: Безотосний, Семенів, Войтіховський, Васильєв. В.о. головного тренера: Віталій Старовик.

Інгулець: Шуст, Балан, Ковальов, Павлов (Фатеєв, 90), Синьогуб, Лупашко, Козак (Коробка, 78), Запорожець, Клименко (Елла Кен, 90), Мішуренко (Акименко, 86), Січінава (Щедрий, 55). Запасні: Льопка, Писко, Кучеренко, Марчук, Ігнатьєв. Головний тренер: Сергій Лавриненко.

Попередження: Воронін, 10; Рижук, 21; Голіков, 64; Синьогуб, 80; Ковальов, 81; Балан, 83