Оболонь-Бровар на останній хвилині вирвала перемогу у Кременя

SPORTARENA.com
fcbrovar.obolon.ua
Кияни продовжують лідирувати у таблиці.

Ярослав Кроха

У  Києві зустрічалися третя та 14-та команди чемпіонату. Турнірне становище змушує підопічних Ковальця грати на перемогу у кожному матчі, не дивлячись на статус суперників. Тим більше, що Металіст 1925 і Минай свої матчі цього туру виграли.

Обидва колективи підходили до очного протистояння не в найкращому гуморі, адже на тижні вилетіли з Кубка України. Поразка від Гірника-спорт стала для пивоварів першою у сезоні.

У Кременя справи дуже невтішні. Після хорошого старту сезону, кременчуцький колектив вже вісім турів поспіль не може перемогти. Виправити невтішну для себе статистику у виїзному матчі з Оболонню-Бровар — надзвичайно складне завдання. Але Кремінь довго відстоював задовільний результат у ненайбільш видовищному матчі.

У першому таймі команди на двох створили кілька спроб довести справу до заключного удару. А другий тайм видався ще більш сухим на моменти. Але «пивовари» зуміли таки дотиснути суперника. На 90 хвилині Мединський продерся через захисні редути до штрафної, прострілив у центр, захисники заблокували удар, здалося, Терехова, але Майданевич підхопив м’яча у штрафній, переклав під ліву і забив у ближній кут — 1:0.

Кияни виривають дуже складну перемогу і залишається першим у таблиці.

Man of the Match: Олексій Майданевич (Оболонь-Бровар)

Черговий самовідданий матч провів Мединський, але відзначимо Майданевича, який зіграв як справжній лідер у найбільш відповідальний момент.

Оболонь-Бровар (Київ) – Кремінь (Кременчук) – 1:0

Гол: Майданевич, 90

Оболонь-Бровар (стартовий склад): Федорівський, Батальський, Майданевич, Безуглий, Гуськов, Мединський, Покотилюк. Тєрєхов. Коваленко, Улянченко, Шевченко. Запасні: Тюрін, Коломієць, Бровченко, Семенко, Слободян, Островський, Ткач, Прокопенко, Пучковський, Ковбаса. Головний тренер: Сергій Ковалець

Кремінь (стартовий склад): Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Скоблов, Павлик, Єрмаченко, Удод, Кошман, Тарануха. Запасні: Олійник, Гордієнко, Астахов, Куць, Воронченко, Козьбан. В.о.головного тренера: Володимир Прокопіненко

17:00 м. Київ. Стадіон “ Оболонь-Арена”

Арбітр: Олександр Кальонов (Львів)