Авангард взяв три очки в Черкасах

черкащина.com
Місцева Черкащина зазнала сьомої поразки поспіль у чемпіонаті.

Ярослав Кроха, Sport Arena

У гості до передостанньої Черкащини завітала сьома команда чемпіонату — краматорський Авангард. Суперників розділяло 15-ть залікових пунктів у турнірній таблиці.

Команди вирішують свої локальні завдання. Черкащина прагне залишити зону вильоту, а Авангард — поборотися за місце у верхній частині турнірної таблиці. Господарі перебувають у ігровій кризі, команда сім матчів поспіль програє у чемпіонаті та кубку. Виправити невтішну для себе статистику підопічним Кобзаря мало бути непросто, проте необхідно відзначити, що Авангард всі чотири минулі матчі у Черкасах програв.

Але почав Авангард потужно – Яворський пройшов лівим флангом, його завалили біля кута штрафної і Матяж зі стандарту пробив у ближню дев’ятку. Йшла друга хвилина і рахунок став 0:1. За кілька хвилин вже господарі мали дві нагоди зрівняти, але Бойко ударами зі штрафних направляв м’яча поруч зі стійкою.

Але, як і в попередньому матчі з Минаєм,Черкащина швидко зрівняла рахунок. На 15-хвилиній Кошелюк вкинув аут, Фаюк поборовся за м’яч, увірвався до штрафної і ударом в дальній кут зробив рахунок 1:1. Але на 26 хвилині гості знову вийшли вперед. Собко пройшов правим флангом, навісив до штрафної і Яворський в падінні ударом головою вивів Авангард уперед — 1:2.

Другий тайм видався не менше цікавим – Майбороді і Денчуку довелося добряче попрацювати. Відзначаємо шалений удар Яворського від правоїбічної лінії,коли м’яч влучив у штангу.

У цілому, Авангард перемагає і продовжує гонитву за лідируючою п’ятіркою.

Man of the Match: Вадим Яворський (Авангард)

Черговий яскравий матч форварда, який повернувся після травми. Зароблений гольовий штрафний і забитий м’яч – що ще має робити форвард на полі?

Черкащина (Черкаси) – Авангард (Краматорськ) 1:2
Голи: Матяж, 2, Фаюк, 15, Яворський, 26

Черкащина (стартовий склад): Майбороба, Чорний, Бурлін, Цебро, Кошелюк,Медведь, Сторчоус, Малєй, Бойко, Зеленевич, Фаюк. Запасні: Марченко, Орел, Авер’янов, Шурубура, Тищенко, Пограничний, Антонюк, Тенжицький, Нікішов, Стрикаль, Ленчинков, Задорожнюк. В.о.головного тренера: Віталій Кобзар

Авангард (стартовий склад): Денчук, Ємець, Брюхов, Бородай, Сухаров, Полюлях, Сеницький, Дедяєв, Собко, Матяж, Яворський. Запасні: Солдатенко, Куценко, Демченко, Воробей, Лобов, Мірошник, Кірієнко. Головний тренер: Олександр Косевич

15:00 м. Черкаси. Стадіон “ Центральний”

Арбітр: Сергій Задиран (Київська область)