Інгулець у Петровому завдав першої поразки Оболоні Бровар

SPORTARENA.com
ingulec.com
Команда Сергія Лавриненка уже на другій сходинці.

Ярослав Кроха

У гості до Петрового завітала столична Оболонь-Бровар, яка після 11-ти турів не тільки лідирувала у Першій лізі, а й іще не програвала. Цей матч був надзвичайно важливим з турнірної точки зору, адже Інгулець від “пивоварів” відставав всього на чотири залікові пункти. Враховуючи свою безпрограшну домашню серію, підопічні Лавриненка мали усі підстави сподіватися на позитивний результат. Тим більше, основний форвард зелено-білих Олександр Батальський відбував дискваліфікацію, тому попереду Ковалець використав Пучковського, який лише епізодично з’являється на полі цього сезону.

З початку матчу Інгулець почав виправдовувати статус фаворита, кинувшись зі стартовим свистком на ворота суперника. Як і в переважній більшості матчів цього вік-енду у Петровому також протягом всього матчу накрапав дощ, та дренаж стадіону «Інгулець» справлявся. Але от гості зі свої нервами у першому таймі не впоралися. Воно й не дивно, до 15 хвилини кілька моментів створили петровці, але з ударами Елли, Січінави і Мішуренка Федорівський не без проблем справився.

Але на 16 хвилині гості самі собі привезли м’яч. Фатєєв навісив у штрафну площу Оболоні Бровар, Терехов головою м’яч продовжив, Єфремов необачно намагався головою віддати Федорівському, але Січінава того випередив і другим темпом заніс м’яча у ворота. 1:0.

Гості, як не намагалися йти вперед, але їх спроби розбивалися об щільний захисний мур Інгульця. Удари здалеку також не приносили результату.

Другий м’яч господарі забили з пенальті, коли за хвилину до свистка на перерву після удару Запорожця м’яч влучив у руку Терехову. Січінава потужно пробив у кут і забив свій восьмий м’яч у сезоні. 2:0.

На другий тайм Ковалець кинув у бій Майданевича, який замінив Шевченка, а згодом у передню лінію вийшов бразилець Гуті (він повернувся в Оболонь після короткого “відрядження” за кордон). Але хоч пивовари і володіли весь тайм перевагою, запам’ятався лише один удар головою від оболонців, з яким впорався Шуст.

Ця перемога дозволила Інгльцеві піднятися на другу сходинку, а Січінаві – стати найкращим бомбардиром Першої ліги після 12 турів. Оболонь-Бровар залишається на першій сходинці, але перервала свою безпрограшну і суху серію в чемпіонаті.

Man of the Match: Ніка Січінава (Інгулець)

В неймовірній формі знаходиться Січінава, який у першому таймі вирішив долю матчу. Хоч і замінили грузинського легіонера майже на початку другого тайму, все ж він був найкращим у матчі.

Інгулець (Петрове) – Оболонь-Бровар (Київ) – 2:0

Голи: Січінава, 16, 44, з пенальті.

Інгулець (стартовий склад): Шуст, Фатєєв, Павлов, Ковальов, Синьогуб, Ігнатьєв, Запорожець, Клименко, Елла Кен, Мішуренко, Січінава. Запасні: Льопка, Сула, Коваленко, Писко, Лобода, Акименко, Коробка, Кучеренко, Марчук, Щедрий. Головний тренер: Сергій Лавриненко

Оболонь-Бровар (стартовий склад): Федорівський, Єфремов, Терехов, Коваленко, Безуглий, Шевченко, Покотилюк, Мединський, Слободян, Гуськов, Пучковський. Запасні: Коломієць, Бровченко, Майданевич, Семенко, Ковбаса, Гутті, Прокопенко, Улянченко. Головний тренер: Сергій Ковалець

15:00. смт. Петрове. Стадіон “Інгулець”

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеська область)