SPORTARENA.com
fcrukh.com
Львівський клуб не без труднощів обіграв аутсайдера – і він уже третій.

Ярослав Кроха

У Львові у заключному матчі 12-го туру зустрічалися сьома та 14 команда Першої ліги. Кремінь перебуває в ігровій кризі, команда програла п’ять останніх матчів поспіль. Рух також переживає не найкращі часи. Підопічні Кучука підходили до матчу на тлі поразок від Маріуполя у Кубку і Оболоні-Бровар у чемпіонаті. Львів’яни пропускали минулий тур, тому мали час для того, щоб попрацювати над власними помилками і дещо відпочити.

Попри активність у першому таймі, та низку моментів з боку господарів, Будюк не дав жодного сумніву у своїй майстерності, без проблем реагуючи на будь-які спроби львів’ян. Щоправда, і таких стовідсоткових моментів у Руха не було. Мав свій момент і Кремінь, але Мисак справився з ударом Скоблова. Наприкінці першого тайму Прокопіненко вдався до ранньої заміни, випустивши Козьбана замість непомітного Городенка.

У другому таймі Рух продовжив тиск на ворота Кременя, але досить скупим він видався на хоча б якісь моменти. І лише на 81 хвилині Рух свого досяг. Свіжий Мартинюк, який замінив Брікнера, наважився на дальній дар, Будюк кулаками виніс м’яча, але Павлик у боротьбі з Бойчуком підіграв собі рукою і Райда вказав на «точку».

Інша справа, що майже хвилину на газоні лежав кременчужець Скоблов, який просив медичної допомоги, але хіба в такі моменти думаєш про суперника? Климчук на класі переграв Будюка з пенальті – і це 1:0. Міг Козьбан зрівнювати рахунок, але з його ударом головою після навісу впорався Мисак.

У підсумку Рух перемагає, хоча й не може забити третій матч поспіль з гри, здобуває 23 очки і він уже третій, але зважаючи на пропущений матч, команда Кучука потенційний лідер.

Man of the Match: Юрій Климчук (Рух)

Уся львівська команда зіграла не найкращий матч. Те ж можна сказати і про Климчука, але за його сміливість у надскладний момент віддаємо належне досвідченому форварду.

Рух (Львів) – Кремінь (Кременчук) – 1:0

Гол: Климчук, 81, з пенальті.

Рух (стартовий склад): Мисак, Заставний, Дуць, Никитюк, Нємчанінов, Копина, Калюжний, Брікнер, Банасевич, Климчук, Кондраков. Запасні: Ільющенков, Марушка, Сідней, Леандро, Бойчук, Мартинюк, Синиця, Русин, Шевчук. Головний тренер: Леонід Кучук

Кремінь (стартовий склад): Будюк, Павлик, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Скоблов, Воронченко, Кошман, Городенко, Тарануха, Удод. Запасні: Олійник, Єрмаченко, Куць, Козьбан. Головний тренер: Володимир Прокопіненко

16:00 м. Львів Стадіон “ Скіф”

Арбітр: Михайло Райда (Закарпатська область)