1606
18644036

Оболонь-Бровар розгромила Балкани

Кияни повернули собі першу сходинку таблиці.

У завершальному  матчі 13 туру Першої ліги лідер чемпіонату — столична Оболонь-Бровар — приймав Балкани, які розташовувалися на 13-му місці.

Зважаючи на низку обставин – поразку підопічних Ковальця у минулому турі, та незручність Балкан для Пивоварів (жодної перемоги в очних протистояннях за два сезони), матч обіцяв бути цікавим.

Прагнучи виправити невтішну для себе статистику, кияни з перших хвилин зустрічі заволоділи ініціативо, пішли великими силами вперед та забили два швидкі м’ячі.

На 16 хвилині Мединський із центральної зони вирізав передачу на Батальського, який вийшов на рандеву з Паламарчуком і влучив точно у дальній кут — 1:0. А за кілька хвилин Єфремов поборовся на правому фланзі, буквально вигриз м’яча у Юречка, навісив на дальню штангу і Батальський, зависнувши у повітрі, поклав головою м’яч у порожній кут. 2:0.

Оболонь-Бровар, яка ще не програвала на власному полі цього сезону, упевнено контролюючи м’яч, зуміла скористатися помилкою захисників Балкан. Покотилюк засильно віддав передачу до штрафного, але Юречко у боротьбі з Семенком опинився на газоні, а м’яч по-зрадницьки влучив йому у руку. Це пенальті, який реалізував Мединський, пробивши по центру — 3:0.

А за секунду до фінального свистка Слободян прямим ударом зі штрафного перевірив на міцність стійку воріт Оболонь Арени.

У підсумку Оболонь-Бровар спокійно довела справу до першого у сезоні розгрому та повернулася на першу сходинку. Попереду у команди Ковальця два поспіль матча проти переслідувачів — Металіста 1925 та Агробізнеса. Зорянці ж повертаються додому, готуватися до матчу проти аутсайдера Кременя.

MAN OF THE MATCH: Ігор Мединський (Оболонь Бровар)

Відзначаємо Батальського — автора дубля. Але ще й черговий яскравий матч півзахисника Пивоварів Ігоря Мединського. Вдало діяв попереду, зробив перший гол практично самотужки, взявши гру на себе і на додачу реалізував пенальті.

• Оболонь Бровар – Балкани – 3:0
  • Голи: Батальський, 16, 18, Мединський, 60, з пенальті

Оболонь-Бровар (стартовий склад): Федорівський, Батальський, Бровченко, Єфремов. Майданевич, Мединський, Покотилюк, Семенко, Тєрєхов, Коваленко, Ковбаса.
Запасні: Тюрін, Безуглий, Гуськов, Слободян, Коста Теноріо Гуттінер, Прокопенко, Пучковський, Улянченко, Шевченко
Головний тренер: Сергій Ковалець

Балкани (стартовий склад): Паламарчук, Опря, Саламаха, Юречко, Златов, Пархоменко, Гаврилюк, Серденюк, Чернишов, Антюх, Паламар.
Запасні: Зеленський, Тропанець, Пєнов, Захаревич, Гранчар, Георгієв, Болокан
Головний тренер: Андрій Пархоменко

• Перша ліга. 13 тур. 16:00 м. Київ. Стадіон “Оболонь-Арена”
  • Арбітр: Денис Резніков (Кам’янське)