18644054

Рух вирвав перемогу в кінці матчу з Інгульцем, який не зміг захопити одноосібне лідерство

SPORTARENA.com
fcrukh.com
Переможець зрівнявся з Інгульцем у турнірній таблиці і залишилися вгорі.

Ярослав Кроха, Sport Arena

Заключний матч 14-го туру привертав до себе увагу усіх вболівальників та спеціалістів, адже зустрічалися п’ята та друга команди чемпіонату за 13 турів. Суперників відділяло всього три залікових пунктів, тому на перший план у цьому матчі виходив результат.

У випадку перемоги підопічні Лавриненка могли вийти на перше місце. Петровці цілком могли розраховувати на три залікових пункти, адже команда не програвала протягом шести матчів поспіль, а Богдан Шуст не пропускав 300 хвилин. Правда, не в найкращій формі капітан Інгульця Лупашко, який опинився у запасі.

Особливу увагу підопічним Кучука необхідно було звернути на Ніку Січінаву, який в останніх чотирьох матчах забив шість м’ячів. Саме від нього була найбільша небезпека наприкінці першого тайму, Мисаку довелося попрацювати після його ударів здалеку та пострілу Кучеренка. І взагалі голкіпер, напевно, був найбільш помітним із боку Руху, який так і не зумів чимось потурбувати його візаві Шуста (вихованця львівського футболу) до перерви.

На початку другого тайму вболівальники так і не побачили змістовного футболу, команди все більше намагалися доставляти один одному м’яча чомусь повітрям, і це виходило не найбільш видовищно. Наприкінці поєдинку невелика ігрова перевага петровців втілилася у вихід на рандеву з Мисаком Мішуренко, який скористався помилкою захисників Руху, але форвард Інгульця пробив над воротами.

І майже відразу Інгулець за це поплатився. Климчук отримав м’яч із глибини в центральній зоні, без проблем обіграв Ковальова, наблизився до напівкола штрафної і смачно приклався у дальній кут – Шуст виявився безсилим. 1:0 — і Рух здобуває вкрай важливу перемогу, на яку не зовсім заслужив. Нехай це буде аванс команді Кучука від футбольної фортуни!

Рух набирає 27 очок і з матчем в запасі є потенційним лідером Першої ліги. Ігулець залишається другим.

Man of the Match: Юрій Климчук (Рух)

Не найкращий матч форварда львів’ян. Але майстерність визначається у тому, коли включаєшся у найбільш потрібний момент. І Климчук зробив це!

Рух (Львів) – Інгулець (Петрове) – 1:0

Гол: Климчук, 90+1

Рух (стартовий склад): Мисак, Заставний, Дуць, Марушка, Никитюк, Нємчанінов, Копина, Калюжний, Бойчук, Климчук, Антві. Запасні: Ільющенков, Мартинюк, Сіднней, Банасевич, Кондраков, Синиця, Русин, Брікнер, Шевчук. Головний тренер: Леонід Кучук

Інгулець (стартовий склад): Шуст, Балан, Кучеренко, Павлов, Ковальов, Фатєєв, Елла Кен, Запорожець, Клименко, Мішуренко, Січінава. Запасні: Льопка, Сула, Козак, Коваленко, Акименко, Коробка, Марчук, Щедрий, Лупашко. Головний тренер: Сергій Лавриненко

16:30 м. Львів. Стадіон “СКІФ”

Арбітр: Костянтин Труханов (Харків)