18644060

Прикарпаття розгромило Гірник-Спорт

SPORTARENA.com
fc.if.ua
4:1 — підсумок матчу в Івано-Франківську, який дозволив господарям закріпитися на дев’ятій сходинці.

Ярослав Смілянський, Sport Arena

Обидві команди за останній місяць підрівнялися в таблиці, викликаючи в уболівальників, переважно, позитивні емоції. Але якраз у минулому турі Гірник-Спорт перервав безпрограшну серію, вдома поступившись Волині (2:4), а Прикарпаття не змогло обіграти одного з аутсайдерів (0:0 в гостях у Черкащини). До всього, гості прибули в Івано-Франківськ без таких важливих гравців, як центрбек Білий і вінгер Лозовий. Попри це, почали гості непогано, був щільний удар здалеку Суханова і кілька випадів Лиховидька, аж поки Прикарпаття не перехопило м’яч, а з ним — ініціативу.

Тричі дуже гостро пробивав Барчук, навіть доводилося виносити м’яча з лінії воріт гравцеві гостей Батюшину. Але відкрити рахунок зміг інший форвард — Цюцюра. Коли Шпирка відпрацював біля лицьової й відкотив на Конкольняка, той просто навісив, а Василь ударом із лінії воротарського майданчика ногою на протихід воротареві замкнув цю подачу — 1:0. Закріпити перевагу вже через кілька хвилин допоміг 11-метровий. На розіграш кутового побіг Оринчак, але був підштовхнутий Козловим. Ярослав Конкольняк з пенальті впевнено розвів м’яч і воротаря — 2:0.

У другому таймі гості першими могли скорочувати рахунок. Спочатку Новак потягнув складний обвідний удар від Збуня, а слідом вінгер заробив штрафний для Котляра, який теж бив близько від дальньої дев’ятки. У відповідь прикарпатці забили, причому захист гостей не зміг запобігти досить простій низовій передачі Конкольняка на Цюцюру. Василь вирвався на воротаря, оббіг його й закотив м’яча в порожні ворота — 3:0, дубль від форварда.

Але дограти без пригод не вдалося. Через чотири хвилини Новак наче й накрив м’яча після удару Суханова, але форвард гостей Хомченко почав репетувати, привернувши увагу, що, судячи зі всього, голкіпер зіграв після дотику свого захисника. Сахно взяв сторону атаки й призначив вільний удар із меж карного майданчика. Після удару Батюшина м’яч влучив у масивну стінку, й рефері тут же призначив пенальті (влучання в руку Янушу). Досвідчений Володимир Корольков пробив у лівий від воротаря кут, і хоча Новак гадав, дістати не зміг — 3:1.

Далі прикарпатцям довелося пережити кілька неприємних хвилин. Новак спершу потягнув удар впритул від Лиховидька, а потім небезпечний штрафний від Збуня. Довелося тренерському штабу провести кілька замін із акцентом на оборону, лише після цього заспокоївши гру. Зі своїми завданнями господарі справились, а коли в кінцівці після удару Геника м’яч зрикошетив до Семотюка, який із близької відстані пробив повз воротаря — 4:1. Дебютний гол у чемпіонаті для Владислава.

20 очок набирає команда Ковалюка, закріплюється на дев’ятій позиції, з урахуванням результату матчу Авангард — Рух дещо скорочує відставання від краматорців і точно нарощує перевагу над «гірниками» до 5 очок.

•  Man of the Match: Ярослав Конкольняк (Прикарпаття)

Гол і дві гольові передачі — разом із Цюцюрою, вони зробили цей результат.

Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – 4:1
Голи: Цюцюра, 22, 53 Конкольняк, 38 (пен.), Семотюк, 90+4 – Корольков, 59 (пен.)

Прикарпаття: Новак, Борисевич, Бочкур©, Француз, Конкольняк (Яневич, 78), Дербах, Оринчак (Дитко, 70), Кузьмин (Семотюк, 46), Цюцюра (Геник, 82), Шпирка (Януш, 55), Барчук. Запасні: Піцан, Вульчин, Бойко, Пастух, Солдатенко, Хома. Головний тренер: Володимир Ковалюк.

Гірник-Спорт: Ситников, Суханов (Білоус, 88), Кравчук, Батюшин, Шопін, Чепелюк (Хоцяновський, 87), Корольков© (Петрусенко, 60), Котляр (Одарюк, 57), Збунь, Лиховидько, Козлов (Хомченко, 54). Запасні: Данкович, Ралюченко. Головний тренер: Ігор Жабченко.

15:00. м. Івано-Франківськ. Стадіон «Рух». 2800 глядачів.
Арбітр: Олександр Сахно (Київська область)
Попередження: Конкольняк, 4; Лиховидько, 26; Кузьмин, 42; Чепелюк, 57; Януш, 59; Новак, 60; Семотюк, 75; Ковалюк (гол.тр.ПІ), 77; Хоцяновський, 90+3