SPORTARENA.com
metalist1925.com
Харків’яни залишаються лідерами Першої ліги.

Ярослав Кроха, Sport Arena

Один із лідерів приїхав до аутсайдера, сподіваючись здобути чергову перемогу. Тому харків’яни розпочали агресивно, зумівши забити швидкий м’яч. На дев’ятій хвилині Жук навісив і Дехтяренко потужним ударом не залишив шансів Будюку. 0:1. А за десять хвилин Романов чудовим ударом зі штрафного, який заробив Кольцов, зробив рахунок 0:2.

Щоправда, досить швидко Кремінь відродив інтригу. Ченбай пройшов лівим флангом, прострілив у центр штрафної, звідки Козьбан потужно пробив повз Дьякова. 1:2. Кінцівка першого тайму пройшла під диктовку гостей, які не менше активно почали і другий тайм. Особливо старався абсолютний новачок Металіста 1925 бразилець Дерек Рібейро, якого заявили буквально напередодні.

Саме він забив третій м’яч для харків’ян. На 65 хвилині Ямполь навісив з кутового і Дерек зіграв на випередження. 1:3. Щоправда і господарі не здавалися. Вже за вісім хвилин Кремінь забив удруге. Воронченко м’яко навісив у центр штрафної, Дьяков помилився на виході і Тарануха перекинув ударом головою голкіпера. 2:3.

А у компенсований час Лукас Вентура Лопес заробив пенальті, тримавши по ногах від Будюка. Ямполь спокійно реалізував пенальті. 2:4.

Металіст 1925 здобуває непросту перемогу і продовжує лідирувати у Першій лізі.

Man of the Match: Ярослав Ямполь (Металіст 1925)

Черговий яскравий матч півзахисника харків’ян. Саме після його асисту дебютний м’яч забив Дерек, та й сам Ямполь відзначився забитим м’ячем із пенальті.

Кремінь (Кременчук) – Металіст 1925 (Харків) – 2:4
Голи: Козьбан, 34, Тарануха, 73 — Дехтяренко, 9, Романов, 21, Дерек, 65, Яполь, 90+3 (пен.)

Кремінь: Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай©, Воронченко, Павлик, Удод, Кошман (Мурашов, 67), Тарануха, Козьбан. Запасні: Олійник, Закорський, Масалов, Куць, Єрмаченко. В.о. головного тренера: Володимир Прокопіненко.

Металіст 1925: Дьяков, Жук, Поспєлов©, Шершень, Кравченко (Коваленко, 71), Кольцов, Савін (Прядун, 83), Ямполь, Дехтяренко (Лукас, 69), Романов, Дерек. Запасні: Белименко, Жданов, Стороженко, Єрмошенко, Дмитренко, Додо, Єрмоленко, Петров. Головний тренер: Андрій Демченко.

15:00. м.Полтава. Стадіон «Локомотив». 500 глядачів.
Арбітр: Олександр Титов (Донецьк)
Попередження: Тарануха, 19; Воронченко, 77; Мурашов, 87