Інгулець розгромив Балкани в Петровому

ingulec.com
Петрівський клуб вкотре очолив таблицю.

Ярослав Кроха, Sport Arena

Балкани приїхали з кадровими проблемами. Капітан Микола Златов захворів, наставник Андрій Пархоменко дискваліфікований, а голкіпер Паламарчук пропускав уже другу гру через дуже важку травму руки.

Інгулець, навпаки, має можливості для кадрового маневру, маючи у складі найкращого поточного бомбардира Ніку Січінаву. Щоправда, петровці були не в найкращому гуморі, програвши у Львові минулого туру в останні хвилини матчу. Тому й почали господарі агресивно і до п’ятої хвилини вже могли забивати. Це Січінава отримав передачу з лівого флангу і без роздумів пробив з меж штрафної — Зеленський витяг м’яча з кута.

Гості відповіли своїм моментом на 22-й хвилині. Саламаха міг опинитися на ударній позиції після передачі Антюха, але Фатєєв в останній момент зумів вибити м’яч з-під ноги півзахисника. А на 28-й хвилині Антюх обікрав Павлова і, вийшовши на рандеву з Шустом з лівого флангу, не зумів того переграти. На 39-й хвилині Кучеренко не зумів як слід зіграти на добиванні після розіграшу стандарту, хоча момент був убивчим.

На 43-й хвилині Фатєєв з району штрафної пробив, Січінава стегном переправляв м’яча і Зеленський витяг м’яча у неймовірному стрибку. Але за хвилину Січінава таки забив. Мішуренко шведою вирізав до штрафної, Січінава м’яч підробив і з розвороту пробив у дальній кут — 1:0.

Другий тайм Інгулець почав не менш агресивно. Уже на 57-й хвилині Січінава забив удруге красивезний м’яч. Після вкидання ауту Ніка зумів продавити Саламаху, увійшов до штрафної і з гострого кута пробив у ближню «дев’ять» — 2:0

А на 69-й хвилині Акименко, який вийшов замість Мішуренка на заміну кількома хвилинами раніше, забив утретє. Отримав передачу від Клименка з правого флангу, накрутив двох захисників і пробив у падінні у верхній кут — 3:0. Для Олександра, який не грав у чемпіонаті з вересня, це другий гол у сезоні — перший із літа.

Ще за три хвилини рахунок став непристойним. Клименко вирізав із центральної зони, Щедрий утік лівим флангом, пробив повз Зеленського і забив свій перший м’яч за Інгулець — 4:0.

У підсумку, чергова перемога петровців, які цього року вдома ще не програвали. Щонайменше на кілька годин команда Лавриненка очолила таблицю.

• Man of the Match: Владислав Клименко (Інгулець)

Креативний півзахисник причетний до трьох м’ячів своєї команди, а в двох випадках він став безпосереднім асистентом, коли забивали Акименко і Щедрий. Дуже потужний матч провів Клименко, щоправда, як і завжди.

Інгулець (Петрове) – Балкани (Зоря) – 4:0
Голи: Січінава, 45, 57, Акименко, 69, Щедрий, 72

Інгулець: Шуст, Балан, Кучеренко (Коваленко, 74), Павлов, Ковальов, Фатєєв, Елла (Щедрий, 57), Запорожець (Козак, 78), Клименко, Мішуренко© (Акименко, 62), Січінава (Коробка, 75). Запасні: Льопка, Сула, Лобода, Писко, Марчук, Лупашко, Синьогуб. Головний тренер: Сергій Лавриненко.

Балкани: Зеленський, Опря© (Пєнов, 86), Юречко, Саламаха, Ільницький, Серденюк, Гаврилюк (В.Златов, 62), Антюх (Тропанець, 74), К.Пархоменко, Захаревич (Георгієв, 62), Паламар (Болокан, 62). Запасні: Лободров. Гранчар, Чернишов. Головний тренер: Андрій Пархоменко.

14:00. смт.Петрове. Стадіон «Інгулець«. 550 глядачів
Арбітр: Ігор Бич (Київ)
Попередження: Саламаха, 34; Юречко, 73