18644072

Волинь обіграла Авангард

fcvolyn.net
Команда Андрія Тлумака уперше в сезоні увірвалася в ТОП-3.

У Луцьку зустрічалися п’ята та восьма команди чемпіонату, яких відділяло чотири залікові пункти. Обидві команди виходили на цей матч надмотивовані. Перемога дозволяла Авангарду закріпитися у верхній частині таблиці, а Волині три залікові пункти дадуть можливість зрівнятися з лідерами.

Здолати Волинь на виїзді — непросте завдання для краматорського колективу, адже “хрестоносці” вдома у цьому сезоні ще не програвали. До того ж підопічним Косевича зараз не все вдається, команда здобула всього один заліковий пункт за три матчі.

Господарі почали активно, але вже на 22 хвилині попросив заміну Болденков, відчувши біль у задній поверхні стегна. Його замінив Климець. А на 31 хвилині Волинь забила. Почав атаку Горопевшек, який підхопив м’яча у центрі поля і  катнув у вільну зону. Бартулович увірвався до штрафної зліва, прострілив і Брюхов заплутався у м’ячі, зрізавши його у власні ворота. 1:0. А ще за кілька хвилин рахунок став більш упевненим. Кожанов віддав передачу на Горопевшека, той віддав під удар Бартуловичу, який розстріляв ворота з 11 метрів. 2:0.

Авангард показав зуби за кілька хвилин. Пройшло переведення наліво, Михалик залишив без опіки Яворського на п’ятачку, який і замкнув навіс з флангу від Воробея ударом головою. Впритул і без шансів для Леванідова. 2:1 і команди вирушили на перерву.

Початок другого тайму був за Авангардом, який заробив пенальті вже на 53 хвилині. Матяж обігрався зі свіжим Демченком, вивів Яворського на рандеву з Леванідовим і Сімінін у власній штрафній не за правилами зупинив форварда Авангарда. Але з ударом Матяжа у правий від себе кут впорався кіпер лучан.

Господарі другий тайм провели у п’ять захисників, тому особливо вперед не йшли. Запам’яталися хіба що низкою кутових. Та й в цілому, другий тайм був більш обережний і сумбурний. На 78 хвилині запам’ятався момент, коли після кутового Леванідов помилився на виході і одразу двоє гравців Волині змушені були буквально кидатися під м’яч, коли розряджав гармату з меж штрафної Полюлях.

У підсумку насичений захист Волині утримав перемогу і лучани щонайменше на день піднялися у ТОП-3. У наступному турі Волинь зіграє визначальний матч осені з Рухом.

Man Of The Match: Міха Горопевшек (Волинь)

Угадав Тлумак із Горопевшеком, якого випускав у старті востаннє 12 жовтня. Віддав дві гольових у першому таймі, чим вирішив підсумок протистояння.

Волинь (Луцьк) – Авангард (Краматорськ) – 2:1

Голи: Брюхов, 36, у власні ворота, Бартулович, 41 — Яворський, 44

Нереалізований пенальті: Матяж, 53 (воротар)

Волинь (стартовий склад): Леванідов, Сімінін, Болденков, Михалик, Цюпа, Рябов, Чачуа, Бартулович, Карпенко, Кожанов, Горопевшек. Запасні: Котляров, Неплях, Мельничук, Ульянов, Мурза, Стрижеус, Климець, Волошинович, Богомаз, Пономар. Головний тренер: Андрій Тлумак

Авангард (стартовий склад): Денчук, Ємець, Савін, Брюхов, Воробей, Сеницький, Полюлях, Лобов, Сухаров, Матяж, Яворський. Запасні: Якубенко, Моісеєнко, Мірошник, Дедяєв, Шаврін, Куценко, Близнюк, Демченко. Головний тренер: Олександр Косевич

19:00. м. Луцьк Стадіон “Авангард”

Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)